Home / Bankalar / HSBC Kefilsiz Konut Kredisi Veriyor mu

HSBC Kefilsiz Konut Kredisi Veriyor mu

HSBC Kefilsiz Konut Kredisi Veriyor mu

Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi nasıl alınır, ne gibi şartlar sunulur ve krediyi alabilmek için neler gerekir, bunlar hakkında sizlere birkaç genel bilgi vereceğim.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Temin Edilir

Bazı şahıslar, sabit bir gelirleri olmamasına karşın, bankaların istemiş oldukları gelir belgesiniz tanzim edemezler. Örnek verecek olursak, çiftçilik, hayvancılık, seracılık, esnaflık gibi meslek dallarında çalışan şahıslar, sabit bir maaşı olan işçi veyahut memur gibi olmadıklarından dolayı herhangi bir gelir belgesi bulunduramazlar. Bu sebepten dolayı bankalara gelir belgesi sunmalarına imkan yoktur. Bu bağlamda, bir çok banka şubesi gelir belgesiz kredi temini sağlamaktadır. Bunlardan birkaçını sayacak olursak eğer,  HSBC bu bankaların başını çekmektedir. Tabi bu krediyi temin edebilmek için birkaç şart koşulmuştur. Bunlar aşağıda verdiğim bilgilerde saklıdır.

Kefilsiz Kredi Şartları

Gelir belgesiz kredi temin edebilmek için, gelir belgeniz bulunmamasına rağmen, herhangi bir gelirinizin bulunması koşulunda başka bir şekilde ispat edebilmeniz, kredi notunuzun yüksek olması veyahut üzerinize kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün (ev, iş hanı, ofis, araba vb.) bulunması yeterli olacaktır. Kredi notunuzun yüksek derecede olması durumunda gelir belgeniz ve kefiliniz bulunmamasına rağmen bankadan kredi alma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi HSBC

HSBC’ den kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvuru yapmanız için, tüm HSBC şubelerini ziyaret etmeniz yeterli olacağı gibi SMS ile ve ATM cihazlarından diğer banka kartları veya dijital ortam tarafından kefilsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. 30.000 TL kredi için SMS ile başvurmak için Kredi yazarak boşluk bırakın ve vatandaşlık numaranızı yazarak HSBC numaralarına göndermeniz yeterli olacaktır. HSBC tarafından yapılan incelemeler sonucunda kredi yanıtınız cebinize kısa süre içerisinde gelecektir. HSBC kefilsiz kredi başvurusu için Kefilsiz Kredi Başvurusu HSBC linkine tıklayarak işlemlerinizi basit bir şekilde halledebilirsiniz.

İlgili  HGS Satan Bankalar

Siz de eğer kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, HSBC bankalarına giderek, ATM işlemlerinden başvurarak ve SMS ile başvurarak kolayca kefilsiz krediye sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir