Home / Bilgiler / Hsbc Advantage Kart Başvurusu

Hsbc Advantage Kart Başvurusu

Hsbc Ülkemizde hızla büyümeye devam eden bankalardan bir tanesidir. Bunu gören müşteriler hemen bu bankadan kredi ve kredi kartı başvurusu yapmaktadırlar.

Kart başvurusu hem kolay hem de hızlı olmakla beraber kredi kartınız belirtiğiniz adresinize ortalama maximum 7 gün içinde elinize ulaşmaktadır.

HSBC Bankasının müşterisi olmayanlar da bu çok avantajlı kredi kartını alabilirler, bunun için de internet adresine girerek size belirtilen yerdeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. 0850 211 0 111 nolu telefon bankacılığı ile de kredi kartı müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Bu telefonu aradığınız zaman karşınıza bir müşteri temsilcisi çıkacak ve sizin isteklerini doğrultusunda yönlenmenizi sağlayacaktır. Advantage kart yurt dışındaki pek çok ülkede geçerliliği olan bir kredi kartıdır, oradaki alış verişlerinizde bile para puan kazanmanız söz konusudur. Zaten yurt içindeki tüm harcamalarınızdan sonra kredi kartınıza para puan yüklemesi yapılmaktadır. Bu puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz, nakit avans çekmek için de advantage kredi kartından iyisini bulamazsınız.

https://www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/kredi-kartlari/hsbc-advantage-kredi-kartlari/hsbc-advantage-classic-kart

Bir önceki yazımız olan Atmde Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizde atm, atm kart sıkışması ve bankamatik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Gençlere özel d-şarj bonus kredi kartı denizbank
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir