Home / Bilgiler / Hızlıca Kredi Kartı Limitini Artırmak

Hızlıca Kredi Kartı Limitini Artırmak

Kredi Kartı kullanımı artık hayatımızda önemli bir para kaynağı haline gelmiştir. İnsanların çoğu nakit para yerine yanlarında kredi kartı gibi ekonomik araçları taşımaktadır. Ancak nakitin yerini bazı durumlarda kredi kartı alamamaktadır. Nedeni de kredi kartı limitine takılmasıdır. Söz konusu kredi kartı limitine takılan her müşteri, banka ile iletişim halinde kurduğu halde bazı nedenlerden dolayı ne yazıkki limitlerini artıramamaktan şikayetçidir.

Kredi Kartı Limitini Artırmak

Bankalar bir çok kez sizi cep telefonunuzdan arayarak kredi kartınızın limitini arttırmak isteyip istemediğinizi sorarlar ve sizlerden alacakları cevaplara göre hareket ederler. Kredi kartı limiti nasıl arttırılır, ancak siz isteyince… Eğer buna gerçekten karar verdiyseniz bankanıza fax çekebilir ve ardından da faxın gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz, ne olur ne olmaz!

Banka limit artırım isteğinize onay vermek için sizin bankalara ve karta olan borcunuza bakar. Eğer gününde ödenen borçlarınız olursa limit yükseltmek için sorun yaşamazsınız, talebiniz yerine getirilir. Ama borcunuzu aksatarak ödüyorsanız bu durumda isteğiniz gerçekleşmez. Kredi kartı limiti nasıl arttırılır sorusuna umuyoruz yanıt verebilmişizdir.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Kredi Kartı Kullanmak Haram mı?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir