Home / Bankalar / Halkbankası Vadesiz Hesap Açmak

Halkbankası Vadesiz Hesap Açmak

Türkiyenin köklü bankalarından bir tanesi olan Halkbankası günümüzde müşteri hizmetleri ve yaygın şubeleri ile karşımıza çıkıyor. Bu bankadan hesap açmak ise çok basit arkadaşlar.

Halkbankası Vadesiz Hesap Açmak

Halkbank Vadesiz Hesap
Halkbank Vadesiz Hesap

Bu hesabı açmanız için öncelikle kimlik kartınız ile bankanın her hangi bir şubesine gitmeniz kafidir. Görevli personel size bilgilendirme yaptıktan sonra atacağınız imza sonrasında hesabınız açılır. Bazı şubeler genelde ikametgah belgesi de isteyebilirler. Bunu da göz önünde bulundurmanız gerekebilir.

Açacağınız bu hesap sayesinde para transferi yapabilir , hesabınıza para yatırabilir ve faturalarınızı anlık hızlarda yatırabileceksiniz. Hemen sizde size en yakın Halkbankası şubelerinden birine gidip, halkbankası vadesiz hesap sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  QNB Finansbankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor mu?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir