Home / Bankalar / Halkbank / Halkbank Kobi İhracat Destek Paketi

Halkbank Kobi İhracat Destek Paketi

Halkbank Kobi İhracat Destek Paketi

Halk Bankası kobi destek paketleri arasında yer alan ihracat destek paketi bugün sizler için seçtiğimiz önemli yazımız. Bu konuda birçok banka kampanya ve paketler oluştursa da, bunlar arasında yine en çok tercih edilen Halkbank’tır. Biz de bunu göz önünde tutarak size bu yazıyı hazırlama gereği hissettik.

İhracat ile uğraşıyorsanız ve işlerinizi biraz daha geliştirmeye karar verdiyseniz destekçiniz hazır. Halkbankası kobi kredileri ve ihracat destek kredileri size her türlü imkanı sunuyor.

Özellikle seçenekler bir hayli fazla. Direk para ihtiyacı üzerinden konuşursak.

Döviz kredisi imkanı bulunmakta. Döviz ile işlem yapacağınızı düşünürsek bu oldukça uygun gib paket.

TL tipi ihracat kredisi ile de mallarınızın yükleme önü veya sonunda başvurup alabileceğiniz ve kredinin faizinide yine TL cinsinden ödeyeceğiniz bir kredi tipidir.

Teminat mektubu olarakta yine size destek sağlanıyor. Bu konuda daha fazla bilgi için banka şubesi ile görüşmenizde fayda var.

Ayrıca Kalite Belgesi kredisi isteyenlere bu imkanda var. Yani çeşitli kalite belgelerine sahip olmak için yapacağınız harcamalar için özel bir kredi mevcut.

Taksitli ihracat kredisi alıp döviz olarak taksitlendirme isteyenler için yine bir kredi tipi oluşturulmuş.

Eximbank kaynaklı krediler ile daha uygun faiz oranları ve finans giderleri ile Türkiye İhracat Bankası kredilerinden de Halkbank aracılığı ile faydalanmanız mümkündür.

İlgili  36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi

Yeni bir pazar arayışı içinde olanlar için yurt içi ve yurt dışında katılacakları fuar giderleri adına bir kredi imkanı da sağlanmış durumda. Rekabet içerisine girecek olanlar için yine bir çok imkan var fakat bunlar biraz daha ayrıntı içerdiği için yine sizin bankanın şubesi ile görüşmeniz daha doğru olacaktır.

Tüm bunların üzerine birde teknoloji yenileme kredisi ile mevcut yatırımlarınıza yeni teknolojik ekler yapabilmeniz için bir yenileme kredisi hazırlanmış. Buna bir çok ek oluşum girmektedir.

Son olarak ekleyeceğimiz bilgi ise döviz riskini göze alamayanlar için forward ve opsiyon işlemleri adında bir fiyatlandırma var. Burada size yazdıklarımız tam olarak açıklanmamış kalıp bilgilerdir. Ayrıntılı ve daha doğru bir bilgi için yapmanız gereken herhangi bir Halkbank Şubesini ziyaret etmek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Askerlik Kredisi, Bedelli Askerlik Kredisi ve Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Konut Kredisinde En Uygun Banka Hangileri

Banka kredileri arasında en uzun vade seçeneklerine sahip olan konut kredisi, aynı zaman’da mortgage kredisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir