Home / Bilgiler / Garantiden Sabit Faizli Ev Kredisi Almak

Garantiden Sabit Faizli Ev Kredisi Almak

Ülkemizin büyük bankalarından bir tanesi olan Garanti Bankası ile ev sahibi olmak artık daha da kolay olacak. Bankanın yapmış olduğu yeni bir kampanya olan ”Garantiden Sabit Faizli Ev Kredisi Almak” ile sabit faiz ile ev kredisi çekebilirsiniz.

Ev kredisi tabir edilen Mortgage Garanti ile düşük faiz ve değişmeyen faiz seçenekleri ile hızlıca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Alacağınız kredi vade süresi 240 aya kadar seçebildiğiniz gibi, ödeme tutarını ilgili bankanın herhangi bir şubesine gidip öğrenebilirsiniz. Söz konusu Garanti Mortagage ile ev kredisi çekerken , krediniz TL cinsinden hesaplanmaktadır.

Bu krediden yararlanmanın en önemli şartı da ekspertiz değerini göstereceğiniz ev değerinin %75 ine kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Faiz oranlarına baktığımızda ise 240 aya kadar %1.24 oranında rakamları görmekteyiz. Kredi masraflarına baktığımızda ise kredi tutarına göre max 2.000 TL Tahsis ücreti alınıyor ayrıca Ekspertiz Ücreti de 495 TL olarak gözükmektedir.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Nakit Avans mı? İhtiyaç Kredisi mi?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırma

İçindekiler1 Garanti Bonus Borç Yapılandırma İşlemi2 Borç Yapılandırma Nedir?2.1 Kredi Sicilinin Bozulması Neden Olur?2.2 Yapılandırma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir