Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 444 0 333

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 444 0 333

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Bundan yaklaşık 10 sene önce ne internet bankacılığı ne de telefon bankacılığı bu kadar yaygın olarak kullanılıyordu. Banka şubeleri ve şube personeli parayla ilgili işlerimizi halletmemiz için elimizde bulunan yegane finans argümanlarıydı.

Bu dönemde kullanılan bankalarda günümüzdekinden oldukça farklıydı denilebilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefon bankacılığı, internet bankacılığı, wap bankacılığı gibi hizmetlerini geliştiren ve yenilemeyi başarabilen bankalar günümüzde 10 yıl öncenin bankalarının yerini almış durumdalar diyebiliriz.

Türkiye’ de kredi kartı kullanım oranının artması ve internetin erişilebilirliğinin yükselmesiyle birlikte bankaların internet bankacılığı şubeleri kullanım oranı oldukça yüksek seviyelere ulaşmış durumda. İnternet bankacılığında para çekmek ve yatırmak haricindeki bütün işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Hal böyle olunca şubelere sadece hesap açtırmak için uğrar oldu banka müşterileri.

İnternet bankacılığını ve müşteri hizmetleri çağrı merkezini aktif olarak müşterilerine kullandıran bankaların başında Garanti Bankası geliyor. Diğer bankalar belki de Garanti bankasından önce bu hizmetleri müşterilerine vermeye başlamış olmalarına rağmen Garanti gerek yenilikleriyle, gerekse stabil yapısıyla rakiplerini geride bırakmayı bildi.

Bildiğiniz gibi Türkiye’de en çok genç nüfus müşteri kitlesine sahip  bankalardan biri Garanti Bankası. Haliyle banka son yıllarda Bonus Card, Garanti American Express, Money Card, Flexi Card gibi kredi kartları ile agresif bir şekilde büyüdü. Bu büyümeyi garanti müşteri hizmetleri kaldırabiliyor mu tartışılır. Ancak garanti bankası çağrı merkezi telefon numarasını aradığınızda karşınıza çıkan kişiyle aranızda geçen diyaloğun istediğiniz yönde gitmesi için size birkaç ipucu verebiliriz.

İlgili  Garanti Bankası Düşük Faizli Bahar Kredisi

Bankaların müşteri hizmetlerinde çalışan bir bireyin sizin gibi her gün yüzlerce insanla konuştuğunu ve sizin çalışırken yorulduğunuz kadar onların da müşteri şikayet ve taleplerini karşılamak için yorulduklarını unutmayın ve müşteri hizmetlerinde telefonu açan bay/bayana karşı nazik olun ve empati kurun.

“Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi 444 0 333 ve 0850 222 0 333 numaralarından telefonla ulaşılabilir…”

AloGaranti Müşteri Hizmetleri Numarası

Bonus Kart, Garanti Bankası telefon şubesi Alogaranti, ya da Garanti Bankası Müşteri hizmetlerini aradığınızda daha kaliteli hizmet almak istiyorsanız, sabahın erken saatlerinde çalışanlar henüz dinç ve fazlasıyla güleryüzlüyken, ya da gecenin geç saatlerinde çok fazla çağrı almıyorlarken aramayı tercih edin.

Garanti Bankası çağrı merkezinde size telefonu açan birey size isminizle hitap edecektir. Unutmayın sizde ona Bey Hanım şeklinde hitap eder ve sıcakkanlı bir ses tonuyla konuşursanız size yardımcı olmak için daha istekli hareket edecektir.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2018

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarası Türkiye’nin her yerinden 444 0 333 ve 0850 222 0 333‘ tür. Ayrıca Garanti müşterilerinin memnuniyeti için bir de anayasa çıkarmış. Web sitelerine girdiğinizde bu anayasayı inceleyebilirsiniz.

Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için 2 yöntem vardır. Bunları aşağıda maddeler halinde size sunuyoruz.

İlk Yöntem

  • 0850 222 0 333 veya 444 0 333 ü arayın,
  • Aradıktan sonra çıkan telesekretere “kart işlemleri” diyin,
  • Bu sesli yanıtı verdikten sonra telesekreter size kart işlemleri hakkında bilgi verecek sizde “bunların dışında” diyerek cevap verdiğinizde sizi direk müşteri temsilcisine aktaracaktır.
İlgili  Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

İkinci Yöntem

  • 0850 222 0 333 veya 444 0 333 ü arayın,
  • Sesli yanıt sistemi olan telesekreter size bilgi verecektir,
  • Bundan sonra sırasıyla 1 – 3 – 5 tuşlarına basarak müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri size aşağıdaki konularda yardımcı olabilir.

Bankacılık Hizmetleri, kredi kartı ile ilgili sorun ve talepleriniz, döviz işlemleri, internet bankacılığı şifre işlemleri, havale eft işlemleri ve daha birçok konuda 444 0 333 ve 0850 222 0 333 garanti bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu konusunda kolaylıkların sağlandığı bir dönemi yaşamaktayız. Artık bankalar kredi başvuruları için müşterilerine bankalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir