Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Garanti Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Bonus Kredi Kartı Kapatma

Türkiye’nin köklü ve güçlü bankalarından birisi olan Garanti Bankası’nın pek çok kredi ve kredi kartı seçeneği bulunmaktadır. İstatistiklerde mevduat değeri ve aktifler bakımından Türkiye’deki en büyük 3. Banka olan Garanti Bankası, marka değeri olarak da yurt dışında yapılan bir ankette Türkiye’nin en değerli firması seçilmiştir. Garanti Bankası özellikle Bonus kartıyla ön plana çıkan, taksitli ödeme kolaylığı, otomatik ödeme talimatı, acil nakit ihtiyacı gibi pek çok isteğe cevap veren bir bankacılık hizmeti sunmaktadır. 995 şubeye sahip Garanti Bankasının, Paramatik adını verdiği ATM’lerini kullanarak kredi kartı ve bankacılık işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı oldukça yaygın kullanılan ürünlerinden bir tanesidir.

GARANTİ KREDİ KARTI ÜRÜNLERİ

Garanti bankası en bilinen kartı Bonus karttan başka, Miles&Smiles kredi kartı, AmericanExpress® Card, Paracard, BonusFlaş, Money Bonus, Flexi Card gibi kredi kartı ürünlerine sahiptir. Bonus kart kendi içinde Aynalı Bonus, Bonus American Express, Çevreci Bonus, Bonus Şeffaf, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Trink, Altın Bonus gibi seçeneklere ayrılmaktadır. Her Bonus kart kendi içinde Gold ve Platinum olarak ikiye ayrılırken, Gold kartlarda aylık harcama tutarı 2 bin lirayı geçtiği anda % 25 bonus kazanma seçeneği, Platinum kartlarda aylık 2 bin – 4 bin arasında % 25, 4 bini geçtikten sonra % 50 Bonus kazanma hakkını müşterilerine sunmaktadır.

İlgili  Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Bonus’un aynı zamanda dört büyük futbol takımına özel kartları da bulunmaktadır. Genellikle kullanan herkesin memnun olduğu Bonus kartınızı veya diğer Garanti Bankası kredi kartlarını bazı müşteriler, memnun olmadıklarından veya artık kredi kartı kullanmak istemediklerinden iptal ettirme yoluna gitmektedirler. Garanti Bankası kredi kartı iptal ettirme işlemleri için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterlidir.

GARANTİ KREDİ KARTI İPTALİ

Garanti bankası kredi kartı iptali işlemini yaptırabilmek için öncelikle kredi kartınızın tüm borcunun ödenmiş olması gerekmektedir. Tüm borcunuzu kapattıktan sonra, Garanti Bankası kredi kartınızı iptal edebilmek için size iki yol sunmaktadır. Bunlardan ilki kartınızı iptal ettirmek için banka şubelerine giderek dilekçe doldurmanız dilekçenizin ardından formunuzun işleme alınması ve inceleme sonrasında size geri dönüş yapılarak kartınızın iptalinin gerçekleştirilmesi aşamalarıdır. Bunun haricinde 444 0 333 veya 0850 222 0 333 numaralı telefonlardan sesli yanıt sistemindeki yönlendirmeleri takip ederek, müşteri temsilcisine bağlanarak kart iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin özellikle internet bankacılığı alanında en gelişmiş alt yapısına sahip bankaları arasında olan Garanti Bankası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir