Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin özellikle internet bankacılığı alanında en gelişmiş alt yapısına sahip bankaları arasında olan Garanti Bankası müşterilerine farklı seçenekli kredi kartları sunmaktadır. Türkiye’de American Express kartların kullanımı artık Garanti Bankası üzerinden yapılmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartları

  • Bonus Kartlar (Gold, Gold Trink, Platinum, Platinum Trink,
  • American Express
  • Meslek gruplarına özen Bonus kartlar (Aynalı, çevreci, şeffaf, genç, flexi, taraftar kartlar)
  • Altın Bonus

Garanti Bankası’nın tüketicilere sunduğu kredi kartları arasında en çok kullanılanı Bonus Kartlardır.

Garanti Bankası’ndan kredi kartı alabilmeniz için faydalanabileceğimiz kanallar;

  • Telefon ile kredi kartı başvurusu
  • Sms ile kredi kartı başvurusu
  • Web üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu
  • Şubelerden kredi kartı başvurusu
  • ATM’lerden kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

444 0 333 Alo Garanti üzerinden telefon ile kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru esnasından operatörden kredi kartları seçeneğini seçerek kimlik numaranızı ve telefon numaranızı vermeniz yeterli olmaktadır. Başvuru sonucu verdiğiniz cep telefonuna kısa süre içinde sms olarak gelmektedir.

İlgili  Emekli Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sms ile kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır.

Garanti Bankası Web Üzerinden Kredi Kartı Başvurusu

Bonus.com.tr veya garanti.com.tr üzerinden istediğiniz bütün kredi kartları için hızlı başvuru yapabilirsiniz. Garanti bankasının sunmuş olduğu şubesiz bankacılık sayesinde kredi kartınızın onaylanması halinde belirttiğiniz randevu tarihinde istediğiniz adrese kredi kartınz şube görevlileri tarafından teslim edilmektedir.

Garanti Bankası Mobil Bankacılık İle Kredi Kartı Başvurusu

Bonus Flash uygulaması ile bütün bankacılık işlemlerini yapabilmenin yanında kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Bütün mobil işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı bulunmaktadır.

Garanti Bankası Şubelerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Türkiye’nin her noktasındaki size en yakın şube üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şubeler üzerinden yapılacak başvurular çok kısa sürede değerlendirildiği için şubelerden başvurulması tavsiye edilmektedir. Son zamanlarda moda olan şubesiz bankacılık imkanı da bulunduğundan oturduğunuz yerden kredi kartı başvurusu yapabilir ve onaylanması halinde evinizden kart sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası ATM’lerinden Kredi Kartı Başvurusu

Bütün Garanti Bankası ATM’leri üzerinde hem kartlı hem de kartsız işlem menüsünden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye’de kredi kartı kullanımında bonus kazanma imkanını ilk defa kullandıran bankalar arasında bulunmaktadır. Özellikle yurtdışı seyahat edenler için bonus kartlar Trink yapısı ile birçok ödeme noktasında kullanılmasının yanında avantajlı mil puanlar kazandırmaktadır. Mobil uygulama ya da internet şube hesabınız üzerinden sanal kredi kartı oluşturma imkanı ile internet üzerinden yapacağınız alışverişleri daha güvenli tamamlayabilirsiniz. Garanti bankası üzerinden sunulan American Express kartları ile tüm dünyada yüksek limitli alışveriş yapma imkanları bulunmaktadır. Garanti bankası bonus üye iş yerleri sayesinde Türkiye’nin en büyük bonuslu alışveriş yapma imkanları sunmaktadır.

İlgili  Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Eğer kredi kartı başvurusu yaptıysanız bonus kredi kartı başvuru durumunu sorgulama için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca bireysel kredi ihtiyacınız için Garanti Bankası Kredi Başvurusu yazımızı okuyarak ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu konusunda kolaylıkların sağlandığı bir dönemi yaşamaktayız. Artık bankalar kredi başvuruları için müşterilerine bankalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir