Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Bonus Sanal Kart Oluşturma

Garanti Bonus Sanal Kart Oluşturma

Garanti Bonus Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

Garanti bankası Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olup, birçok ilke ve birçok başarıya da imzasını atmıştır. Garanti’nin en son oluşturduğu özellik ise sanal kart uygulamasıdır. Garanti bankasının oluşturmuş olduğu sanal kart ile siz de internet üzerinden alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak her zaman güvenli olmayabiliyor. Tam da bu noktada çözüm garanti bankasından geliyor. Garanti bankası sanal kart uygulaması ile internet alışverişi dahi güvenli hale getirmiştir. Ayrıca kartımın numarasını gireyim, son kullanma tarihini de ekleyeyim diye iki saat bilgisayardan uğraşmak durumunda kalmazsınız. Hele ki bu işlemi telefon üzerinden yapıyorsanız. Yani telefon üzerinden internet alışverişi sağlamaya çalışıyor ve banka kart numaranızı, iban numaranızı, kart son kullanma tarihinizi, hepsini telefon üzerinden gireceğim diye uğraşıyorsanız değmeyelim sizin halinize. Bu noktada da garanti sanal kart farkını koymaktadır. Çünkü garanti sanal kart sayesinde bu tarz zorlukları hiç yaşayamazsınız. Garanti sanal kart sayesinde çok hızlı ve pratik bir şekilde ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

Garanti Sanal Kart

Garanti sanal kart hem alıcıyı hem de satıcıyı memnun eden bir sistemdir. Çünkü garanti bankası sanal kartı yalnızca alıcı için güvenli ya da yalnızca satıcı için güvenli diye bir durum söz konusu değildir. Garanti sanal kart hem alıcı açısından hem de satıcı açısından ayrıca güven oluşturmaktadır.

İlgili  Garanti Bonus İle OPET 25 TL Bonus Kampanyası

Sanal kart başvurunuzu yapıp bir sanal karta sahip olduktan sonra; garanti sanal kart oluşturma esnasında garanti sanal kart bakiye yükleme işleminizi her hangi bir kredi kartı üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca sanal karttan parayı normal bir kredi kartına ya da banka kartına aktarma imkânınız da bulunmaktadır. Garanti sanal kartta banka tarafından her hangi bir limitin verilmesi söz konusu değildir. Garanti sanal kartınızın limiti daima sizin yüklediğiniz kadar olacaktır. Siz 20 lira yüklediyseniz kart limitiniz 20 lira, siz 1000 lira yüklediyseniz de kart limitiniz 1000 lira olacaktır.

Garanti sanal kart alma talebiniz sizin de bulunuyorsa; o halde garanti bankası internet sitesi üzerinden garanti sanal kart başvurusunda bulunmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu konusunda kolaylıkların sağlandığı bir dönemi yaşamaktayız. Artık bankalar kredi başvuruları için müşterilerine bankalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir