Home / Bankalar / Garanti Bonus İle OPET 25 TL Bonus Kampanyası

Garanti Bonus İle OPET 25 TL Bonus Kampanyası

Son zamanlarda yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettiren Garanti Bankası, geçerlilik tarihi 17 Temmuz – 31 Ağustos 2015 olan bir kampanya ile adından bir kez daha söz ettireceğe benziyor. Bu kampanya ile müşteriler Bonus üyesi Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde 4 kez yapılacak 75 TL ve üzeri akaryakıt veya oto gaz alımında geçerli 25 TL kazanacaklardır. Garanti Bonus’la OPET 25 TL Bonus kampanyası kapsamında aynı gün içerisinde yapılacak olan birden fazla 75 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarının birincisi kampanya dahilinde kabul edilmektedir. Bu şekilde yapılacak olan alışverişle birlikte 25 TL Bonus veya indirim hakkı kazanılacaktır.

Garanti Bonus’la OPET 25 TL Bonus kampanyası müşteri bazlı olarak hazırlanmıştır. Bundan dolayı her müşteri en fazla 25 TL Bonus ya da indirim kazanabilecektir. Kazanılan Bonuslar 10 – 20 Eylül 2015 tarihleri arasında ve yalnızca Bonus üyesi OPET ya da SUNPET istasyonlarından akaryakıt veya oto gaz alımında kullanılabilir. Diğer bankaların Bonus kartları ise 10 – 20 Eylül 2015 tarihlerinde yine Bonus üyesi OPET ya da SUNPET akaryakıt istasyonlarında yapacakları harcamalarda indirim kazanabilecek ve bu indirimler harcama yaptıkları kartların ekstresine yansıyacaktır. Kazanılan Bonuslar harcama yapılan kartlara yüklenmektedir. Bonus, FLEXI, Money Bonus, Paracard, Bonus Business, Easy kartlar, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, DenizBank Ticari Kartlar, Tekstilbank Ticari Kartlar, Burgan Bank Ticari Kartlar, Abank Ticari Kartlar, Şekerbank Ticari Kartlar kampanyaya dahildir.

İlgili  Bankacı Olmak İçin Ne Kadar Okumak Gerekir?

Miles&Smiles kredi kartları, bonus kullanımları,  taksitli işlemler, vadeli taksit, sanal pos, sanal kart, ING Bank Ticari Kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Ticari Kartlar, TEB Ticari Kartlar, ve mail order işlemleri bu kampanyaya dahil edilmemiştir. Garanti Bonus’la OPET 25 TL Bonus kampanyası dahilinde kazanılan ödül miktarları bilgisi ilgili kart ile OPET akaryakıt istasyonlarında bulunan Garanti POS cihazları yardımıyla öğrenilebilir. Bu kampanya dahilinde olacak şekilde iade ve iptal işlemleri de dikkate alınmaktadır. Kampanyaya katılım için işlemlerin mutlaka Garanti POS cihazların yapılması şarttır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Çalışmayan Ev Hanımlarına Maaş Bağlanır Mı?

Çalışmayan ev hanımlarına maaş bağlanır mı? konusunda devletimizin yardım olanakları genelde çalışan anneleri kapsamaktadır. Çalışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir