Home / Bilgiler / Garanti Bonus GAP Mağazalarında 2 Yerine 7 Taksit Kampanyası

Garanti Bonus GAP Mağazalarında 2 Yerine 7 Taksit Kampanyası

Ekonomik olarak eskiye göre biraz daha rahatlıkla buluşan ülkemizde özellikle kurumsal firmaların yaptıkları kampanyalara sıklıkla rastlamaktayız. Son yıllarda çoğu alışverişin kredi kartlarıyla yapıldığını bilmekteyiz. Hal böyle olunca genel olarak bankalarla yapılan anlaşmalar sonucu firmalar müşteri kazanma yoluna gitmektedirler. Bu yazımızda sizlere Garanti Bonus GAP Mağazalarında 2 yerine 7 taksit kampanyası hakkında bilgi vereceğiz. Bu kampanya kullanımı GAP Mağazalarında olmaktadır. Gap Mağazalarında yapılan 2 taksitli ödemeler için +5 taksit seçmeli olarak uygulanabilmektedir. Günümüzde tasarrufların ve ekonomik planların ön planda olduğunu bildiğimiz için taksitli işlemlerin ne kadar yüksek öneme sahip olduğunu belirtmeye gerek yoktur. İsterseniz kampanyaya biraz daha detaylı göz atalım.

Garanti Bonus GAP Mağazalarında 2 yerine 7 taksit kampanyası ile Gap Mağazalarından yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinizi seçmeli olacak şekilde +5 taksitlendirme imkanı vardır. 23 Mart – 30 Eylül 2015 tarihleri arasında olacak şekilde belirlenen kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın yapılabileceği Garanti POS’larının kullanılması gerekmektedir. Bu kampanyaya Bonus, Money Bonus, FLEXI (SMS aracılığı ile), Miles&Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Bonusnet Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Fibabank Bonus, Tekstilbank Bonus kartları dahil olmaktadır. Bu kartların dışında Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus FLEXI ve Bonus Genç kartları ile kampanyadan yararlanılamamaktadır. Ayrıca kampanya dahilinde ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler yapılamamaktadır.

İlgili  Devlete Ait Olan Bankaların Listesi

Garanti Bonus GAP Mağazalarında 2 yerine 7 taksit kampanyası kapsamında FLEXI kart sahiplerinin de faydalanması için harcama işlemi yapmadan önce cep telefonlarından ‘EVET GAP’ yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi yazılarak 3340’a sms göndermek gerekmektedir. Bu işlem banka sisteminde kayıtlı cep telefonundan yapılmalıdır. Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’ler AVEA hatlar için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Türkcell hatlar için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone hatlar için ise KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olacak şekilde ücretlendirilmektedir. Cevap SMS’leri Garanti Bankası’nca karşılanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019

Doğuş Holding’e bağlı olarak hizmetlerini sürdüren ve 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, 2016 yılında Türkiye’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir