Home / Bilgiler / Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirmesi

Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirmesi

Kredi kartları acil nakit ihtiyaçlarımızı hızlıca karşılasa da bazı kötü durumlarda üzerine binen borçların artması sonrası kötü sonuçlar doğurabilir. Kötü sonuçlara maruz kalmak istemeyen tüketiciler , kartların borçlarını taksitlendirme imkanı sunan bankalar ile çalışmak isterler. Bunlardan biri de Garanti Bankası.

Garanti Bankası Kart Borcunu Taksitlendir
Garanti Bankası Kart Borcunu Taksitlendir

Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirmesi

Bankanın yapmış olduğu bu hizmetin adı Ekstre Taksitlendir. Borçlarınız mevcut Ekstre üzerinde göründükten sonra sizlere ağır gelecek ekonomik durumlarda bir telefon veya şubenize giderek borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz. Bankanın yapmış olduğu bu işlem ile tüketiciler ağır yüklerden kurtuluyor.

Taksitlendirilecek Tutar Taksit Seçeneği Faiz oranı Ücret
200 TL – 15.000 TL 3-4-5-6-7-8-9 %1,99 0 TL

Başvuru kanallarına baktığımızda İnternet şubesi ve tüm Garanti Bankası Şubelerinden “Başvuru Formu”nu doldurarak Bonus imkanlarından sevdiklerinizle birlikte yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası‘na ait başka bir kredi kartınız varsa veya Garanti Bankası müşterisiyseniz; 444 0 333’ü arayıp sırasıyla 1-5-2-1’i tuşlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Atmde Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizde atm, atm kart sıkışması ve bankamatik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Ne Olur?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir