Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme

Garanti Bankası Borç Sorgulama ve Ödeme

Kredi kartı kullanmayan kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Garanti bankası aracılığıyla kredi kartı kullanıyorsanız ve kredi kartı borcunuzu nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsanız işte cevabı; garanti bankası kredi kartı borcu ödemek için dört temel yol sunmaktadır. Bu dört yoldan her hangi biriyle kredi kartı borcu ödeme imkânınız bulunmaktadır.

Garanti bankasının sunmuş olduğu yollar aşağıda sıralanmıştır.

Banka şubelerine gidilerek yapılan garanti kredi kartı borcu ödemesi

Şubelere gidilerek yapılan garanti kredi kartı borcu ödemesi; şubelere gidilerek yapılan ödemeler günümüzde en çok tercih edilen ama esasında en zor olan ödeme yöntemidir. Bu nedenle şubelere gidilerek yapılan ödemelerden bir an önce vazgeçmenizi ve daha kolay ödeme yolları öle ödemenizi gerçekleştirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Garanti ATM aracılıklarıyla yapılan garanti kredi kartı borcu ödemesi

ATM aracılıklarıyla yapılan garanti kredi kartı borcu ödemesi; Garanti bankası ATM aracılıklarıyla da kredi kartı borcu ödemesi gerçekleştirilebilir. Kredi kartınızı ATM kart haznesine yerleştirerek kredi kartı borcu ödemenizi yapabileceğiniz gibi; yalnızca kredi kart numaranız ile de kredi kartı borcu ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili  Bonus Kart Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı kullanılarak yapılan garanti kredi kartı borcu ödemesi

İnternet bankacılığı kullanılarak garanti kredi kartı borcu ödemesi; İnternet bankacılığının son yıllarda kullanımı her ne kadar artmış olsa da tam olarak yeterli seviye de bulunmamaktadır ve internet bankacılığının kullanımının daha da yaygınlaşması gerekmektedir. Çünkü internet bankacılığı kullanarak kredi kartı borcu ödeme işlemlerinizi hem hızlı hem de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile yapılan garanti kredi kartı borcu ödemeleri

Sms aracılığıyla garanti kredi kartı borcu ödeme; kredi kartı borcu ödeme konusunda son dönemlerde kullanımını artış gösterdiği bir başka yol ise sms ile kredi kartı borcu ödeme yönündedir. Kredi kartı borcunun ödenmesi için; KART yazarak boşluk bırakmalı ve ardından garanti bankası kredi kartı son 4 hanesinin girişini yapmalısınız. Daha sonra yine boşluk bırakarak ödemek istediğiniz tutarı yazarak 3333’e sms gönderiminin gerçekleşmesini sağlamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu konusunda kolaylıkların sağlandığı bir dönemi yaşamaktayız. Artık bankalar kredi başvuruları için müşterilerine bankalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir