Home / Bankalar / Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus Kart

Bu yazımızda Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap arayacağız. Onun öncesinde kredi kartının bazı özelliklerinden bahsetmek yararlı olacaktır. Garanti Bankası’nca ‘Seveni, kullananı, bedavası en bol’ sloganı ile müşterilerine sunduğu kredi kartı farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Ülkemizde bonus kavramını müşterileri ile buluşturan Garanti Bankası rakiplerine gözdağı veriyor.

Bonus Kart Özellikleri

Bonus kredi kartı ile taksitli alışveriş yapmanın keyfini çıkarırsınız, kartınızı her kullanımınızda bonus kazanıp bedava alışveriş yapma hakkı elde edebilirsiniz. Ayrıca dünyanın neresinde olursanız olun bütün ihtiyaçlarınız için bonus kart imdadınıza yetişiyor. Dünyanın neresinde alışveriş yaparsanız yapın bütün alışverişlerde bonus kazanıyorsunuz. Biriken bonuslarınızı Bonus Program Ortağı olan işyerlerinden alışveriş yapınca kullanabiliyorsunuz. Kredi kartınızla bütün paramatiklerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilmeniz mümkündür. Paracard’ınızla yapacağınız para çekme ve yatırma gibi işlemleri Bonus kartınızla da gerçekleştirme imkanınız vardır.

Bonus kredi kartınızla sabit taksitle ya da uygun faiz oranları ile nakit avans ihtiyacınız olduğunda karşılama olanağı mevcuttur. Kart ödemelerinizi internet şubenizden ya da 444 0 333 Alo Garanti iletişim hattından kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz artık Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusunu cevaplandıralım.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Yapma

Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır konulu yazımıza başvuru işlemini nasıl yapacağımızı açıklayarak devam edelim. Öncelikle Garanti Bankası web sayfasına giriş yapıyoruz. Ana sayfada bulunan Bireysel sekmesine gelip yeni açılan menüden Kartlar’ı seçiyoruz. Yeni açılan sayfadan ‘Bonus’a hemen başvurun!’ kısmında yer alan ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklıyoruz ve karşımıza gelen formdaki ad, soyad, telefon ve TC kimlik numarası bilgilerini doldurup ‘Hemen Başvur’a tıklayıp işlemi sonlandırıyoruz. Başvuru işlemi sorunsuzca gerçekleştikten sonra Banka’nın bize ulaşmasını bekleyebiliriz.

İlgili  Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Çalışmayan Ev Hanımlarına Maaş Bağlanır Mı?

Çalışmayan ev hanımlarına maaş bağlanır mı? konusunda devletimizin yardım olanakları genelde çalışan anneleri kapsamaktadır. Çalışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir