Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunu inceleyeceğiz. Bu kapsamda Garanti Bankası’na Bonus kredi kartı için başvuru yapmış olan müşterilerin başvuru aşamaları hakkında bilgi sahibi olacağız. Öncelikle Garanti Bankası Bonus kredi kartı almak için nasıl başvuru yapabileceğimizi görmekte fayda bulunmaktadır. Öncelikle Garanti Bankası resmi web sitesine giriş yapıyoruz. Giriş işleminden sonra ana sayfada yer alan ‘Bireysel’ sekmesine tıklayıp ‘Kartlar’ linkine tıklıyoruz. Yeni açılan pencerede ‘Bonus’a hemen başvurun!’ kısmında bulunan ‘Hemen Başvur’ butonu ile başvuru için gerekli olan bilgilerin olduğu form sayfasına geçiş yapıyoruz. Ad, soyad, telefon ve TC kimlik bilgilerini girip ‘Hemen Başvur’ diyerek işlemi sonlandırabiliriz. Buraya kadar Bonus kredi kartı başvurusunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiysek artık başvuru takibini yapabiliyor olmalıyız.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip

Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konumuzu kredi kartı başvuru takibiyle devam edelim. Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvuru takibi için yine Banka ana sayfasına giriş yapıp yine Bireysel -> Kartlar’ yolunu takip ediyoruz. Yeni açılan sayfada sol tarafta yer alan menüde bulunan ‘Başvuru Takibi’ne tıklıyoruz. Yeni gelen sayfadaki forma başvurulan ürün, form numarası, telefon numarası ve doğum tarihi bilgilerini girip ‘Devam’ butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

İlgili  Garantiden Sabit Faizli Ev Kredisi Almak

Bütün bu aşamaları belirtildiği şekilde yaptığınız takdirde Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Sizin de Garanti Bankası Bonus kredi kartı sahibi olma düşünceniz varsa bu yazımızda geçen bütün aşamaları sorunsuz bir şekilde tamamladığınız takdirde Bonus kartınıza en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Siz de başvurunuzu hemen yapabilmek için Garanti Bankası web sitesine giriş yapıp başvuru işlemini başlatın.

Bonus kart başvuru sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu yazı editörlerimiz tarafından 08.10.2018 tarihinde tekrar gözden geçilirmiş, gerekli görülen düzenlemeler yapılmıştır. Yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız bize alttan yorum atarak ulaşabilirsiniz. Sizlerinde katkısını almak bizleri memnun edecektir. Umarız yazımız ulaşmak istediğiniz bilgiyi size sağlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin özellikle internet bankacılığı alanında en gelişmiş alt yapısına sahip bankaları arasında olan Garanti Bankası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir