Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kampanyası

Bankacılık sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında müşterilerinin çeşitli talep ve ihtiyaçlarına kesin çözümler sunma adına en hızlı kredi desteğini sunan bankalar arasında Garanti Bankası ilk sırada yer almaktadır. Garanti Bankası, bireysel müşterilerinin kredi isteklerine çözümler sunma adına 6 farklı başvuru kanalı sunmaktadır. Bu başvuru işlemleri klasik kredi başvuru taleplerinin dışında olup birçok teknolojik ve farklı yollar ile gerçekleştirilmektedir. Garanti Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen bir banka müşterisi anında kredi, e-kredi, SMS kredi, Paramatikten kredi, Alo Garantiden kredi ve Facebook kredi ürünlerinden herhangi birini kullanabilir.

Faiz Oranları ve Vade Sayıları

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade (AY) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL)
25.000 1,59 48 799,86 125
50.000 1,49 48 1.560,57 250
75.000 1,39 48 2.282,92 375

Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.

Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşterilerimiz onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

Anında kredi olarak bilinen bu ürün Türkiye genelinde her il ve ilçe merkezlerinde bulunan Garanti Bankası şubelerindeki bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Gerekli olan evrakları ve kredi türünü müşteri temsilcisine bildirmeleri kredi başvuru için yeterlidir.

İlgili  İş Bankası Kredi Başvuru Yöntemleri

İnternet Bankacılığı ile Kredi Başvurusu

Garanti Bankası kredi başvurusunda kullanılabilecek olan bir diğer yöntem ise E-kredi ürünüdür. Bankanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan bireysel sayfasında yer alan 4 aşamalı başvuru işlemidir. Buna göre ekranda yer alan kişisel, kimlik ve iletişim, çalışma ve gelir ile kredi bilgileri ekranında istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmak suretiyle kredi başvurusu yapılabilir.

3390 SMS ile Kredi Başvurusu Garanti

Garanti Bankasının kredi ürünleri içerisinde en hızlı başvuru yöntemi olarak bilinen SMS kredi için cep telefonun mesaj yerine T.C. kimlik no, kredi miktarı, vadesi ve aylık gelir miktarını aralarında boşluk olacak şekilde 3390’a kısa mesaj göndermek suretiyle gerçekleştirilen kredi ürünüdür.

Paramatik’ten Kredi Başvurusu

Garanti Bankası kredi başvurusu ürünleri arasında yer alan Paramatik’ten kredi başvurusu için Türkiye genelinde hemen hemen birçok noktada bulunan bankamatikler aracılığı ile yapılan kredidir. Buna göre Paramatikte bulunan Giriş tuşuna bastıktan sonra Kartsız İşlem menüsünde yer alan Bireysel Destek Kredisi Başvurusunda yer alan bilgileri doldurmak suretiyle kredi başvurusu gerçekleştirilebilir.

Alo Garanti’den Kredi Başvurusu

Garanti Bankasının çeşitli kredi ürünlerine hızlı bir başvuru yöntemi olan Alo Garanti’den Kredi için 444 0 335 numaralı telefon bankacılığını aramak suretiyle kredi başvurusu yapılabilir. Sesli kayıt sisteminin kredi ürünlerine yönlendirmesi yeterlidir.

Bankalar arasında sosyal ağları çok fazla kullanan Garanti Bankası, burada bulunan müşteri potansiyelini yabana atmayıp Facebook üzerinden kredi başvurusunu başlatmıştır. Facebook üzerinden girmek suretiyle bilgilerin adım adım doldurulması ile başvuru işlemi gerçekleştirilir.

İlgili  4440800 Denizbank Müşteri Hizmetleri

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019

Doğuş Holding’e bağlı olarak hizmetlerini sürdüren ve 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, 2016 yılında Türkiye’nin …

One comment

  1. Garanti kredi başvurusu yaptım sonucu halen gelmedi nasıl öğrenebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir