Home / Bankalar / Garanti Bankası Döviz Hesabı Nasıl Açılır

Garanti Bankası Döviz Hesabı Nasıl Açılır

Bankalardan bir tanesi olan Garanti Bankası müşterileri için vadeli ve vadesiz olarak hesap açmanızı sağlayabilirsiniz. Bir başka hesap türü de vadesiz döviz hesabıdır.

Garanti Bankası Döviz Hesabı Nasıl Açılır

Öncelikle bilmeniz gereken bankada bir hesabınızın olması zorunludur. Hesabı olmayanlar için size en yakın Garanti Bankası şubelerinden birine gidip hesap açtırabilirsiniz.

Garanti Bankası
Garanti Bankası

Bir başka hesap açma şeklide bankanızın internet şubesine olan garanti.com.tr adresine gidip vadesiz veya vadeli seçeneklerinden birini seçip döviz hesabınızı anlık hızlarda açtırabilirsiniz. Bu hesapların işletim ücreti 6 aylık periyot şeklindedir. Ortalama 10 dolar veya 10 euro şeklinde kesintileri vardır. Kesintiler bankaya göre değişmektedir.

Bir önceki yazımız olan HGS Satan Bankalar ve Yerler 2019 başlıklı makalemizde HGS müşteri hizmetleri, HGS Satan Bankalar ve HGS Satan bankalar hangileri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Banka Kara Listesi Nedir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir