Home / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu konusunda kolaylıkların sağlandığı bir dönemi yaşamaktayız. Artık bankalar kredi başvuruları için müşterilerine bankalara gelmesine gerek kalmadan işlem yapma imkanı sağlıyor. Bu imkanların başında kısa mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI SMS İLE İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası’na SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesajlar kısmına T.C Kimlik Numaranızı, İstediğiniz kredi tutarını ve Aylık net gelirinizi yazıp 3390’a gönderin.

Garanti Bankası SMS Kredisi için yollamış olduğunuz SMS ön başvuru niteliğinde olduğundan esas sözleşme için banka ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ön başvurunuza gelen mesaj kredinizi kullanabilirsiniz ya da krediniz onaylanmamıştır şeklinde olacaktır.

GARANTİ BANKASI SMS KREDİSİ LİMİTİ VE VADESİ SÜRESİ NE KADARDIR?

Garanti Bankası SMS kredi Özellikleri şöyle:

  • Garanti sms kredi için maksimum 36 ay vade yapabiliyor.
  • Garanti Bankası, cepten yapılan başvurulara en fazla 100.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor.
  • Garanti sms kredi faiz oranları aylık % 2,49‘dan başlayıp % 2,89’a kadar çıkabiliyor. Bu oranı Garanti Bankası sms kredi başvurusu yapan kişinin kredi notuna göre değişebilir.

GARANTİ BANKASI SMS KREDİSİNDE AYLIK ÖDEMELERİM NE KADAR OLUR?

Garanti Bankası SMS kredi başvurusundan 36 ay vadeli olarak % 2,59 faiz oranından almış olduğunuz 50.000 TL için toplam maliyet 83.781 TL’dir. Bu krediye ait aylık taksitleriniz 2.327 TL olacaktır.

İlgili  Bonus Kart Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası SMS kredi başvurusundan 12 ay vadeli olarak % 2,77 faiz oranından almış olduğunuz 5.000 TL için toplam maliyet 6.145 TL’dir. Bu krediye ait aylık taksitleriniz 512 TL olacaktır.

GARANTİ BANKASI SMS KREDİ ONAYLANDIKTAN SONRA İSTENEN BELGELER NELERDİR?

Üzerinde Vatandaşlık Numarası bilgisi yer alan Nüfus Cüzdanı ile kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Çalışma şeklinize göre istenebilecek ek belgeler aşağıdaki gibidir:

Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile  imza sirküleri

Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı

Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti

Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Anında SMS ile Kredi Veren Bankalar 2019

İçindekiler1 Anında SMS Kredi2 SMS ile Kredi Alabilme Şartları2.1 SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir