Home / Kredi Notu / Findeks Kredi Notu Sorgulama ve Risk Raporu

Findeks Kredi Notu Sorgulama ve Risk Raporu

Findeks Kredi Notu Sorgulama ve Risk Raporu

Findeks yoğun iş hayatınız sırasında kredi kartınızı ve kredi ödemelerini takip edemediğiniz için düşen kredi notu sorgulamanızı yapabileceğiniz bir sanal ortam sistemidir. Bu sistem sayesinde bankaya gitmeden ya da telefon ile görüşme yapmadan findeks.com üzerinden alacağınız ücretsiz üyelik ile sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere geçmiş dönem ödemeleri kredi notu belirlemede çok büyük etkendir. Yani işlerin yoğunluğu sebebi ile durumunuz ödemeye müsait olsa dahi geciktirdiğiniz kredi kartı ödemesi sizin notunuzu aşağıya çeker. Kredi notu düşük olan müşteriler bankalardan kredi almakta zorlanırlar. Bu durumla karşılaşmamak için ödemelerinizi düzenli yapmaya özen gösterin. Ayrıca notunuzu kolaylıkla findeks mobil uygulaması ile de öğrenebilirsiniz. Kredi notu sorgulama ve öğrenme işlemi artık sanıldığı kadar zor bir işlem olmaktan çıktı.

Ayrıca bildiğiniz üzere yakın zamanda findeks reklamları televizyonlar aracılığı ile yayınlanmaya başladı. Bu da findeks’in bilinirliği için oldukça güzel bir gelişme oldu.

Kredi notunun yanında risk raporunuza da findeks üzerinden erişebilirsiniz. Bu risk raporu üzerinde geçmiş ve gelecek kredi borç ve limit bilgilerinizi görebilirsiniz. Yani yine banka şubesine gitmeden geçmiş dönem ödemelerinizin düzenli yapılıp yapılmadığı size rapor olarak sunuluyor. Bu işin en önemli özelliği ise sadece bir bankanın işlemi için o bankanın şubesine gitmeniz gerekirken, findeks ile tüm bankalarla olan işlemlerinize ulaşabilmeniz oluyor. Yani tek bir site üzerinden tüm finansal işlemlerinizi kontrol edebilir, bir sorun olduğunda daha hızlı müdahalede bulunabilirsiniz. Bu size findeksin sağladığı en büyük kolaylıklardan yalnızca bir tanesi.

İlgili  Kredi Notu Kaç Olursa Kolay Kredi Alabilirim?

Daha fazlası için findekse ücretsiz üyelik alarak giriş yapabilirsiniz. Yine bu konuda sizleri sitemizde daha fazla makale ile aydınlatmaya devam edeceğiz. Zaten geçmiş konularımızda bir arama yaparsanız, detayların bir çoğuna sitemizde ulaşabilirsiniz. Bunun dışında yine merak edilen finansal konular da sizleri bilgi ve bilinçlendirmek için yazılarımız gelmeye devam edecek. Sizlerde bizlere aklınıza gelen veya cevabını sitemizde bulamadığınız her türlü finansal soruyu aşağıda yorum alanımızdan yazarak ulaştırabilirsiniz. kredipiyasa.com olarak kredi notu sorgulama ve krediler hakkında sizlere yazılarımız ile desteğimizi sunmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? başlıklı makalemizde Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ve kredi notu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ücretsiz Kredi Notu

Kredi Notu Öğrenme Ücretsiz mi?

İçindekiler1 Ücretsiz Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?2 Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir