Home / Bilgiler / Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi

Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi

Su Ürünleri Kredisi

Bu yazımızda sizlere Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi hakkında bilgi verilecektir. Konumuza geçmeden önce Su Ürünleri Kredisi’nin ne olduğunu tanıyalım. Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi Finansbank tarafından ‘Finansçıdan çiftçiye ihtiyacına uygun çözümler’ sloganı ile ortaya konulmuştur. İlgili kredi ile ilgili olarak bilgiye ulaşabileceğiniz bazı yollar bulunmaktadır. Bunlara aşağıda değinilmiştir.

Su Ürünleri Kredisi Hakkında Bilgi Alma

Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi için detaylı bilgiyi öncelikle Finansbank şubelerinden alabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0 900 numaralı Çağrı Merkezi’nden de gerekli bilgiler alınabilir. Bilgi alma kanallarından sonuncusu Finansbank web sitesi üzerinden bilgi almak olacaktır. Bunun için öncelikle www.finansbank.com.tr web sitesine giriş yaparız. Üst menüde yer alan Bankacılık butonuna tıklayınca yeni açılan sayfada sağ kısımda yer alan ‘Tarım Bankacılığı’ tıklanır. Bu işlemden sonra yeni bir sayfa daha açılacaktır. Bu sayfada da sol menüde yer alan ‘Tarım Kredileri’ tıklanır ve gelen sayfadan ‘İşletme Kredileri’ seçilir. Bu işlemlerin doğru bir şekilde yapılması sonucunda karşımıza kredilerin yer aldığı yeni bir sayfa açılacaktır. Bu krediler arasından ‘Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi’ seçilerek detaylı bilgi alınabilir.

Su Ürünleri Kredisi Özellikleri

Finansbank tarafından sunulan Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi kültür balıkçılığı ile uğraşan işletmelere özeldir. Finansbank Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi ile işletmenizde ihtiyaç duyulan yavru balık, yem ve ilaç harcamalarının yanında işçilik, su ve enerji harcamaları için de gerekli destek sağlanabilmektedir. Bu kredi ile birlikte işletme maliyetinin %85’i karşılanır. 24 aya kadar yapılan vade 3/6/9/12 ayda bir ödemeli olacak şekilde yapılandırılabilir. Kredi başvurusu için çiftçilik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, su ürünleri yetiştiricilik belgesi, su ürünleri izin belgesi ve başvuru yapılan şubece yapılacak değerlendirmeler neticesinde gerekli görülmesi durumunda ek belge ve teminat durumlarının da hazır bulundurulması gerekecektir. Eğer siz de su ürünler kültür balıkçılığı ile ilgiliyseniz ya da halen bir işletmeniz bulunuyorsa Finansbank’la iletişime geçerek fırsatlardan haberdar olun ve kendiniz için en uygun çözümlere anında ulaşın.

İlgili  Bankalar Engelliye Kredi Veriyor mu?

Bir önceki yazımız olan Çocuk Yardım Parası Nedir? başlıklı makalemizde Çocuk yardım parası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Aras kargo takibi

Aras Kargo Takip Sorgulama Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip sayfamız gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda çekinmeden bütün bilgileri sizinle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir