Home / Kredi / Krediler / QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Bankacılık sektöründe daima yenilenen ve daima müşterilerinin ihtiyaçları ışığında devamlı olarak ürün sunan QNB Finansbank SMS kredi başvurusu kolaylığı ile yine müşterilerine kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

5030 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Takdir edersiniz ki Finansbank her zaman sağladığı kredi olanakları ve kredi kartı ürünleriyle siz değerli müşterilere yarar sağlamaktadır. Bilhassa kredi ürünlerini de sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda değişik ürünleri ortay koyması bankacılık sektörünü daha da zenginleştirmektedir. Bankamız yeni çıkarmış olduğu ürünleri sizlerin daha rahat ve kolay bir biçimde erişebilmeniz için teknolojik aletlerle başvuru yapmanızı sağlamasıyla tanınmaktadır. Bu sayede sizlerin değerli vakitlerini öldürmemek adına uzun banka sıralarında bekletmemektedir.

Finansbank 5030 SMS Anında Kredi

Finansbank’tan yapacağınız kredi başvuruları artık Finansbank SMS kredi başvurusu sadece bir SMS yolu ile halledebileceksiniz. Finansbank’ın tasarladığı kredilere başvurabilmek için en rahat yol olarak bir telefon aracılığı ile SMS yollamak gibi kolay bir yöntem sunulmaktadır. Bu yöntem ile müşterilerin yapması gereken ilk şey SMS kullanarak T.C kimlik numarasını 5030’ göndermesi olacaktır. Daha sonra sizlere geri dönüş bildirimi yapılacaktır. Sizlere ulaşan mesaja; aylık gelirinizi ve istediğiniz nakit tutarını bildirmeniz yeterli olabilmektedir. Daha sonra bir Finansbank şubesine gidip ihtiyacınız olan krediyi alabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili  Masrafsız Kredi Veren Bankalar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Kart borcu için kredi

Kredi Kartı Borcu Kapatırken Kredi Kullanmak

İçindekiler1 Kart Borcu İçin Kredi Kullanma2 Kredi Kartı Borcu için Kredi Veren Bankalar Kart Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir