Home / Bilgiler / QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank olarak kredi kartı başvurularını en kolay hale getirmek için büyük çalışmalar gerçekleştirdik ve işte sonucunu siz değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza sunuyoruz.

Müşteri hizmetlerimizi aramanız ve sesli yanıt ya da müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile hem kolay,hem de güvenli bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hemen 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir ve sizin için en kolay yöntem hangisi ise onu seçerek kredi kartı başvuru ve sonrasında başvurunuzun takiplerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yine bir başka şekilde atmlerimizden veya banka şubelerimize gelerek de çok kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Bunun için banka şubelerimize gelin ve çalışanlarımız yardımı ile kolayca formlarınızı doldurup başvuru yapın yada kendiniz atmlerden başvurunuzu gerçekleştirin.

En kolay yöntemlerden biri de internet bankacılığını kullanarak başvuru ve başvuru takibi gerçekleştirmektir. Bu yöntemde bilgilerinizi tanımadığınız insanlar ile paylaşmadığınız sürece oldukça güvenli bir yöntemdir. Yapmanız gereken ise çok kolay hemen  www.finansbank.com.tr web adresimize gelmeniz. Buradan başvurunuzu yapın ve sonucunu bekleyiniz.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Bankadan Kredi Çekmek İçin Yaş Sınırı Kaçtır?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir