Home / Kredi / Krediler / Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Türkiye’nin prestijli bankalarından biri olan Finansbank, müşterilerine finansal alanda birçok destekte bulunarak ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli kredi imkânları sunmaktadır. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler ilk etapta aylık dönemlerde yapacakları kredi ödemelerini kendilerini sıkmayacak şekilde ayarlamaları gerekmektedir. Fazladan vade sağlayarak az ödeme yapayım derken ödenecek kredi tutarının daha fazlasını ödemiş olacaksınız. Bunun için aylık hesaplamalarınızı yaparak buna hitaben kredi başvurusunda bulunmanız en etkili adım olacaktır. Net olarak hesaplamalarınızı yaptıktan sonra kredi başvurusu için Finansbank banka şubelerinin yanı sıra aynı zaman’da ATM, SMS, telefon bankacılığını ve internet üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka’dan talep edeceğiniz kredi miktarı ve türüne göre başvuru sonucu aynı gün veya bir gün sonrasına aksama yaparak tarafınıza bilgilendirme gönderilmektedir. Diğer tüm kredilerin geri dönüşleri ise 1 ila 3 gün arasında sürmektedir. Eğer bu süre zarfında banka tarafından size herhangi bir bilgilendirme veya benzeri SMS gelmediyse Finansbank kredi başvuru sonucu öğrenme ile ilgili diğer alternatif yolları deneyebilirsiniz.

FİNANSBANK KREDİ BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Başvuruda bulunmuş olduğunuz kredi sonucunun akıbetini daha hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Finansbank’ın çağrı merkezi olan 444 0 900 ya da 0850 222 0 900 numaralı müşteri danışmalarını arayabilirsiniz. Kendileri ile kuracağınız diyalog aşamasında size sorulan tüm sorulara eksiksiz cevap verdiğiniz takdirde kredi başvuru sonucu sizinle paylaşılarak olumlu veya olumsuz olduğuna dair sizi bilgilendirmektedirler. Telefon bankacılığı dışında size en yakın Finansbank şubesine giderek kredi başvurunuzun sonucunu ve akabinde verilen karar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili  Yapıkredi Kredi Başvurusu için gerekli evraklar

Şube’de sizinle alakadar olacak olan müşteri hizmetleri yetkilisi veya bireysel bankacılık yetkilisine vereceğiniz T.C. kimlik numaranız veya kredi başvurusu yaparken size verilen referans numarası ile kredi başvuru sonucunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Eğer olumlu yanıt gelirse direk bulunduğunuz şubeden talep ettiğiniz kredi miktarını çekerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için Finansbank müşteri hizmetleri santraline bağlanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 başlıklı makalemizde faiz oranları, konut kredisi ve konut kredisi faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir