Home / Kredi / Krediler / QNB Finansbank Gelire Endeksli Tarım Kredisi

QNB Finansbank Gelire Endeksli Tarım Kredisi

Gelire Endeksli Tarım Kredisi

Bu yazımızda sizlere Finansbank Gelire Endeksli Tarım Kredisi hakkında bilgi verilecektir. Konumuza geçmeden önce Gelir Endeksli Tarım Kredisi’nin açıklayalım. Gelir Endeksli Tarım Kredisi Finansbank tarafından ‘Finansçıdan çiftçiye ihtiyacına uygun çözümler’ sloganı ile uygulanmaya başlanmıştır. İlgili kredi ile ilgili olarak bilgiye ulaşabileceğiniz kanallar aşağıda açıklanmıştır.

Gelire Endeksli Tarım Kredisi Hakkında Bilgi Alma

Finansbank Gelire Endeksli Tarım Kredisi için detaylı bilgi ilk olarak Finansbank şubelerinden alınabilir. Aynı zamanda 0850 222 0 900 numaralı Çağrı Merkezi’nden de bilgi alınabilir. Son olarak bilgi alınabilecek yer Finansbank web sitesidir. İlk olarak www.finansbank.com.tr web sitesine giriş yaparız. Üst menüde yer alan ‘Bankacılık’ butonuna tıklayınca yeni açılan sayfada sağ kısımda yer alan ‘Tarım Bankacılığı’na tıklanır. Bu işlemden sonra yeni bir sayfa daha açılacaktır. Bu sayfada da sol menüde yer alan ‘Tarım Kredileri’ne tıklanınca gelen sayfadan ‘İşletme Kredileri’ seçilir. Bu işlemler doğru bir şekilde yapılırsa karşımıza ilgili kredilerin bulunduğu yeni bir sayfa açılacaktır. Bu krediler arasından ‘Gelire Endeksli Tarım Kredisi’ seçilip bilgi alabilirsiniz.

Su Ürünleri Kredisi Özellikleri

Finansbank tarafından sunulan Gelir Endeksli Tarım Kredisi ürün hasadının yapılıp satılmasından sonra ödeme alamayan üreticiler için finanse edilmektedir. Finansbank Gelire Endeksli Tarım Kredisi ile vadesi gelmeyen alacağın oluşturduğu nakit sorununu yaşamadan ödemelerin ve yeni yatırımların finanse edilmesi sağlanmaktadır. Bu kredi ile birlikte üretim maliyetinin %85’i karşılanmaktadır. 8 aya kadar vade yapılır ve ödemeler vadesinde yapılmaktadır.

İlgili  Konut Kredisi için Peşinat Nasıl Bulunur?

Krediye başvuru için çiftçilik belgesi, çiftçi kayıt sistemi (ÇKS) belgesi,  nüfus cüzdanı fotokopisi, firma ya da şahıstan alınacak olan ve üreticinin alacağının miktarını ve tarihini gösteren belge, varsa temlik sözleşmesi ile üreticinin diğer gelir belgeleri ve başvuru yapılan şubece yapılacak değerlendirmeler neticesinde gerekli görülmesi durumunda ek belge ve teminatlarının da hazır edilmesi gerekecektir. Eğer siz de gelir endeksli tarım kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Finansbank şubesine başvurunuzu yapın. Aynı zamanda Finansbank’la iletişime geçerek fırsatlardan haberdar olun ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde giderin.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir