Home / Kredi / Krediler / Finansbank 5030 Sms Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 Sms Kredi Başvurusu

Kredi Başvuru İşlemleri

Bu yazımızda sizlere QNB Finansbank 5030 sms kredi başvurusu konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Bu kapsamda öncelikle kredi ile ilgili bilgi alınabilecek kanallara göz atalım. Hepinizin de tahmin edebileceği gibi öncelikli olarak en kolay yöntem QNB Finansbank web sitesi olacaktır. Web sitesine giderek detaylara ulaşabilirsiniz. Bilgi alabilmek için bir diğer yöntem 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank Telefon Bankacılığı olacaktır. Bu yöntem de birincisi gibi daha pratik ve kolay olan yoldur. Çünkü her ikisinde de zamandan tasarruf sağlanacaktır. Çünkü herhangi bir banka şubesine gitme sıkıntısı olmadan detaylı bilgi alınabilecektir. Ancak her ihtimali de değerlendirerek QNB Finansbank şubelerinden de gerekli bilgilerin alınabileceğini belirtebiliriz.

QNB Finansbank SMS Kredi Nedir?

QNB Finansbank tarafından sunulan ve cep telefonunuzdan kısa mesaj ile başvuru yapılabilen bir ihtiyaç kredisi yöntemidir. QNB Finansbank 5030 sms kredi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a göndermeniz yeterli olmaktadır. Başvuru sonucu geri dönüş olarak başvuru sahibinin cep telefonuna gönderilir. Ön onay alan tutardan daha yüksek kredi talebiniz olursa eğer gelir belgesi ikinci bir mesajla 5030’a gönderilir. Tekrardan yapılacak olan değerlendirme sonucu tekrardan başvuru sahibinin cep telefonuna gönderilecektir.

Kredi Nasıl Kullanılabilir?

QNB Finansbank 5030 sms kredi başvurusu sonrasında ön onay mesajı geldikten sonra 1 ay içerisinde size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvuruda bulunabilmektesiniz. Şubeye başvuru için giderken kimliğinizi ve adres belgenizi yanınızda bulundurmayı unutmayın. Bilmeniz gereken önemli bir noktada kredi ödemesi boyunca hayat sigortası yapılması gerekliliğidir.

İlgili  Faizsiz 2018 Yeni Yıl Kredisi

QNB Finansbank kredi başvurusu sonucu sizden istenecek olan adres belgesi, ikametgah belgesi veya son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş olan bir adet elektrik, doğalgaz, su, ev telefonu ya da cep telefonu faturası kabul edilmektedir. Bütün GSM operatörlerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gönderilen kısa mesajlar ücretlendirilmektedir. SMS yoluyla alınan sonuç ön onay olarak geçmektedir ve QNB Finansbank şubelerince yapılacak işlemler sırasında başvuru değerlendirilecektir. Uygun görülmeyen başvurular kabul edilmeyebilecektir. Eğer gerekli görülürse ek belge ya da teminat istenebilir.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir