Home / Bankalar / Fibabanka / Fibabanka Konut Kredisi

Fibabanka Konut Kredisi

Fibabanka Konut Kredisi Fırsatları

2010 yılında hizmet vermeye başlayan Fibabanka, 80 şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Kısa sürede kaliteli hizmetleri ile bankacılık sektöründe yer edinen Fibabanka, müşterilerine özel kredi fırsatları sunmaktadır.

Fibabanka tarafından sunulan krediler içerisinden en çok ilgi çeken Fibabanka Konut Kredisi seçenekleridir.10 yıla kadar uzatılan vade seçenekleri ve piyasa değişiminden etkilenmeyen faiz seçenekleri ile Fibabanka Konut Kredisi alabilirsiniz.

Sabit taksit seçenekleri ile aylık ödemelerinizi belirleyerek verilen Fibabanka Konut Kredisinin faiz oranları kredi bitim tarihine kadar geçerlidir. Faiz oranları artsa bile sizin almış olduğunuz Fibabanka konut kredisi bu yükselmeden etkilenmez.

Maksimum 120 ay vade ile verilen Fibabanka Konut Kredisi TL cinsinden alınmaktadır. Gerçek kişiler tarafından kullanılan Fibabanka Konut Kredisinde BSMW ile KKDF’den muaf tutulursunuz. Bütçenize en uygun ödeme planınız kendi istekleriniz doğrultusunda oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi için : https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/konut-kredisi.aspx

Fibabanka Konut Kredisi Başvuru İşlemleri

Fibabanka Konut Kredisi için Fibabanka şubesine gitmeniz gerekir. Banka müşteri temsilcisi tarafından Fibabanka konut kredisi için istenecek olan belgeler şunlardır:

  • Kimlik fotokopisi
  • Tapu fotokopisi
  • Son ayın maaş bordrosu
  • Firma ortakları için;
  • Kimlik fotokopisi
  • Son 3 yılın onaylı bilançosu ve gelir tablosu
  • Vergi levhasının fotokopisi
  • Ticari sicil gazetesi
  • Tapunun fotokopisi
  • Son döneme ait olan mizan

Yukarıdaki belgeler eksiksiz olarak hazırlandıktan sonra gerekli ekspertiz işlemleri yapılarak Fibabanka Konut Kredisi başvurunuz onaylanır ve en kısa sürede hesabınıza aktarılarak kullanmanız sağlanır.

İlgili  Konut Kredisini Hangi Şartlarda Alabilirim?

Fibabanka konut kredisi faiz oranları için : https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/faiz-ucret-ve-komisyonlar/faiz-oranlari/bireysel-kredi-faiz-oranlari/konut-kredisi.aspx

Bir önceki yazımız olan En Uygun Konut Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

21 Aralık 2018 Güncel Kredi Faiz Oranları

21 Aralık 2018 Bankaların güncel taşıt, ihtiyaç ve konut kredi faiz oranlarını makalemizde bulabileceksiniz. Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir