Home / Bankalar / Fibabanka / Fibabanka 12 Ay Faizsiz Telefon Kredisi

Fibabanka 12 Ay Faizsiz Telefon Kredisi

Vatan Bilgisayardan Fibabanka Kredisi ile Telefon Nasıl Alınır?

Günümüz koşulları ile teknolojinin ilerleyişi, hayat koşulları ve toplum baskısı ile birlikte elektronik cihazlara olan bağımlılığımız sürekli artmaktadır. Bu bağımlılığı biraz daha zayıflatmak yerine artık alışmaya başladık. Bu alışkanlıkların en başını ise hepimizin aşina olduğu ve yaşam belirtilerimizi kontrol ettiğimizi sandığımız cep telefonları çekmektedir.

Teknolojinin yetişilmeyen hızıyla gelişen yeni cep telefonları, isimlerini bile değiştirdiler. Şuan ki haliyle cep telefonu ismini, akıllı telefon olarak değiştirerek firmaların yeni bir ürün piyasaya sürme isteği ile vermiş olduğu yeni bir isim haline geldi. Hal böyle iken bile çoğumuz daha kullanmış olduğumuz bu cihazların özelliklerini tam keşfedememişken yeni çıkan bir cihaz ile birlikte çok yüklü miktarlara almış olduğu cihazlarını sürekli olarak yenisi ile değiştirme ihtiyacı duymuşlardır.

TUTARI YÜKSEK CİHAZLARI MAĞAZALARDAN KREDİ İLE NASIL ALABİLİRİM?

İhtiyaçlarımız ne olursa olsun birkaç sene önce ülkemiz kanunlarınca bu işe bir dur denmek istenmiş ise de başarılı olduğu söylenemez, kaldı ki ülkemiz bankacılık yasalarında yapılan ufak bir değişiklik ile bağımlısı olduğumuz telefonun yenisini almak için taksitle satın alma dönemi kapandı ve sadece nakit veya tek çekim işlemleri ile bahsi geçen cihazları satın alır olduk. Fakat bu durum bile ülkemizde ki telefon satışlarının önüne geçemedi hali ile pazarlamacılar ve mağazalar anlaşmış oldukları bankalar ile anında bireysel kredi kullandırarak almış olduğunuz telefonu 1 ila 36 ay arasında taksitlere bölerek tabi ki faizi ile birlikte son kullanıcının en çok işine gelen seçeneklerden birini tekrardan canlandırmak isteyerek sorusuna net olarak bir cevap vermiş oldu.

İlgili  İnternetten Anında Kredi Fibabanka

Vatan Bilgisayardan Anında Bireysel Kredi Nasıl Alınır?

MAĞAZALARDAN ANINDA BİREYSEL KREDİ İLE NASIL TEKNOLOJİK CİHAZ ALINACAĞI hususu ise artık genel ve alışıldık bir kavram oldu, tam anlamıyla süreç şu şekilde işlemektedir, öncelikle alacağınız ürünün miktarının 3.500 TL veya altı rakamlarda olması gerekmektedir, alacağınız ürün bu fiyatlar aralığında ise mağaza size 2 seçenek sunuyor, ürün ücretinin tamamını tek seferde almak veya anında bireysel kredi hizmeti ile alınan ürün fiyat bedeli üzerinden sizlere 1-36 ay aralığına kadar taksitlendirme seçeneği sunmak, kredi kullanmak istediğinizde ise mağazanın anlaşmalı olduğu bankanın belirlediği SMS hattına T.C. Kimlik numaranızı ve alacağınız cihazın tutarını göndererek, ön başvurunuzu değerlendiriyor. Bu durum tamamıyla şubeden çekilmek istenen bireysel kredi şartlarında aranan hususlar ile aynıdır.

O yüzden kredi sicili ve not geçmişinizi çok önemsemektedirler. Ön başvurunuz onaylandığı takdirde ise eğer banka ya ait kaydınız (Hesabınız veya kredi kartınız gibi vs.) var ise hesabınıza yatan para ile banka şubesine gitmeden krediyi kullanarak, mağazadan sayın alımı yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir üyeliğiniz yok fakat krediniz onaylandı ise en yakın banka şubesine giderek gerekli evrakları imzalayarak kredinizi nakit olarak veya açılan kredi hesabınız üzerinden kullanabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ise bu konuda faiz oranlarını normal bireysel kredi tutarlarına göre düşük tutmakta ve taksit sayısı ne kadar az ise o kadar az faiz teşviki ile tüketicileri uzun süreler süren borç yükünden kurtarmayı amaçlamışlardır.

İlgili  Fibabanka Konut Kredisi

Daha detaylı bilgi için : https://www.vatanbilgisayar.com/fibabanka-12-taksit-kampanyasi-mayis/

Bir önceki yazımız olan Bank Pozitif Kredi Başvurusu 2019 başlıklı makalemizde Bank Pozitif Kredi Başvurusu, kredi başvurusu ve Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir