Home / Kredi / Krediler / Faizsiz 2018 Yeni Yıl Kredisi

Faizsiz 2018 Yeni Yıl Kredisi

Faizsiz 2016 Yeni Yıl Kredisi

Bankacılık sektöründe bilindiği üzere her yıl yeniden yapılandırılan ve yeni yıl kredisi olarak kredili ürünler arasından pazarlanmaktadır. Özel sektör içerisinde birden çok bankaların yer alması sonucunda her bankanın yeni yıl kredisinde ki konseptleri daima farklı olmaktadır. Yeni yıl kredisinin kısa süre içerisinde olması doğrultusunda bankalar süreyi uzatarak olabildiğince iyi bir müşteri potansiyeli elde etmek istemektedirler. Bu sebeple bankalar iyi bir müşteri almak açısından faiz oranı konusunda ve şart konusunda ister, istemez değişiklik yaparak en iyi sonucu elde etmeye yönelik imkanlar getirebilmektedir. Akıllı finansmancılar yeni yıl başında ki ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmek açısından bu kampanyayı birkaç ay öncesinden beklemektedir. Her yıl düzenli olarak kredi çekip, kapatan kişilerin olması tamamen yıl başında gelenek olarak indirime giden bir çok ürünü en uygun fiyattan satın alma işlemi olarak görülmektedir.

Yeni Yıl Kredisini Kimler Çekebilir?

Bankacılık sektöründe değişmeyen ana şartlar kredi notu, maaş beyanı, bankacılık geçmişi olarak bilinmektedir. Normal bir krediden farksız olan yeni yıl kredisinin avantajı sadece daha uygun faiz oranına sahip olmasından ibarettir. Dolayısıyla en düşük faiz oranından kredi sahibi olacak kişilerin bir nebze yeterli olabilecek kredi notuna sahip olması gerekmektedir. Akabinde çekecekleri kredinin nasıl ödeneceğine dair bankaya maaş geliri konusunda beyan verilmesi gerekmektedir. Bankacılar alacakları başvuru doğrultusunda kişinin kredi alıp, alamayacaklarına sayılmış olan üç maddeye göre değerlendirip sonucu an itibariyle belirtecektir.

İlgili  TEB Kredi Başvurusu için gerekli evraklar

En İyi Yılbaşı Kredisi

İş Bankası: 27.11.2014’de başlayan yeni yıl kredisi 05.01.2015’de bitecektir. 5.000 TL’ye kadar olan kredileri 0,95 faiz oranıyla 12 ay vade karşılığında aylık 448 TL geri ödeme karşılığında verirken, 36 ay vadeye kadar olan kredilerde 50.000 TL’ye kadar olan finansman desteğini 1,10 faiz oranında sağlamaktadır.

Garanti Bankası: Garanti bankası ise 7.500 TL’ye kadar olan yeni kredisini 1,59 faiz oranı karşılığında 36 ay vade şartıyla aylık 289,92 TL ödeme karşılığında kredi vermektedir. 100.000 TL’ye kadar finansman desteği veren Garanti bankasının en düşük faiz oranı 1,42’den başlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Askerlik Kredisi, Bedelli Askerlik Kredisi ve Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir