Home / Bankalar / Faizi En Düşük İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

Faizi En Düşük İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

Ülkemizde sürekli olaran değişim gösteren faiz oranları, genellikle ihtiyaç kredilerinde görülmekte. Bu değişimler pozitif yönde olduğu için doğal olarak bizler en uygun faiz oranları için araştırma yapma gereği duyuyoruz. Bu yazımız sizlerin yorulmadan ulaşabileceği en uygun faiz oranlı krediler araştırması sonucu oluşturulmuştur.

En düşük faiz oranı ve hangi bankada sorularını sizler için yanıtlamaya başlıyorum. İhtiyaç sahipleri için oluşturulan ihtiyaç kredisi, İNG Bank tarafından en düşük faizli kredi olarak dikkat çekiyor. 12 ay vade fırsatı ile %1.28 faiz oranlı kredini şuan için ilk sırada yerini alıyor. Ardından ise yine bu orana çok yakın seviyede olan %1.29 ile Deniz Bank ihtiyaç kredisi geliyor.

İng Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

Aylık Faiz Oranı : 1.28
Vade süresi : 12 AY

Kredi Miktarı : 5 bin TL
Aylık Ödeme (TL) : 459 TL
Toplam Ödeme Tutarı : 5.538 TL

Kredi Miktarı : 6 bin TL
Aylık Ödeme (TL) : 551 TL
Toplam Ödeme Tutarı : 6.645 TL

Diğer seçenekler ise;
– 7 Bin TL için, aylık ödemesi 644 TL
– 8 Bin TL için, aylık ödemesi 736 TL
– 9 Bin TL için, aylık ödemesi 827 TL
– 10 Bin TL için, aylık ödemesi 919 TL

Ayırca INGbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi de sağlıyor fakat bunlarda faiz oranı %1.34 ve 50 bin TL’ye kadar da başvuru yapabilirsiniz.

İlgili  İhtiyaç Kredisi Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanya Detayları

Aylık Faiz Oranı : 1.29
Vade süresi : 12 AY

Kredi Miktarı : 5 bin TL
Aylık Ödeme (TL) : 460 TL
Toplam Ödeme Tutarı : 5.542 TL

Diğer oranları ise ;
– 6 Bin TL için, 552 TL (aylık)
– 10 Bin TL için, 920 TL (aylık)

Yine Denizbank’ta 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sağlıyor. Fakat oranı %1.39 ile 1.44 arası olarak belirlenmiş durumda. Üst limit ise 55 Bin TL.

Yukarıda şablon haline getirilmiş oranlar değişim gösterebilir. Sabit oranlar olmayıp bankaların kontrolü altında ki oranlardır. Bulunduğunuz tarihte bu oranlar düşmüş veya yükselmiş olursa sitemiz bu durumdan sorumlu değildir. En güncel bilgileri sizlere sunmaya çalışsak da oranları biz belirlemiyoruz. Banka şubelerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan konumuzla ilgili herhangi bir soru var ise yorum alanından bizlere ulaştırmanız bizi memnun edecektir. İhtiyaçlarınıza cevap vermek için bilgilerimizi güncel tutmaya özen gösteriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir