Home / Evde Ek İş / Evde Dantel işi Yaparak Para Kazanmak

Evde Dantel işi Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş fırsatları üzerine arayış içerisinde olan ev hanımları, evlerinde boş zamanlarını değerlendirmek adına çeşitli birçok iş yapmakta. Boş zamanlarını farklı işler üzerinde el becerilerini konuşturarak gerek mutfak masraflarını, gerek ise tüm temel ihtiyaçlarını kolaylık karşılayarak eşlerine ev ekonomisinde oldukça destek olmaktadırlar. Özellikle de bu işler arasında yer alan evde dantel işi oldukça popüler olup, bayanların en çok istediği evde ek iş imkânlarından biri olarak karşımıza çıkmakta. Oldukça iyi getirisi olan bu iş fırsatı sayesinde sizlerde güzel paralar kazanabilirsiniz. Yapımı her ne kadar ilk etapta zor gelse de geçmişten günümüze kadar gelen bu gelenek aslında büyüklerimiz tarafından oldukça iyi bilinen bir el becerisi olup, kendilerinde de alacağınız tüyolar sayesinde harika örnekler çıkarabilirsiniz. Evde dantel işi yapmak için 2 farklı alternatif yol bulunmaktadır. Bunlardan biri sipariş üzerine talep edilen örnekleri yapmak, bir diğeri ise kendinize ait bir internet sayfası veya sosyal medya hesabı üzerinden online olarak satışının yapılması üzerinedir.

EVDE SİPARİŞ ÜZERİNE DANTEL İŞİ YAPMAK

Birinci yol olan sipariş usulü dantel işinde firmalar sizlerle olan anlaşmaları doğrultusunda vereceğiniz tarihe takriben teslim edeceğiniz dantel işlerinin ücretini ödemektedirler. Hatta birçok firma tüm malzemeleri adresinize kadar göndererek sizden istenilen örnekler üzerine çalışma yapmanızı da istemektedirler. Genellikle masa örtüsü, çeyizlik danteller veya havlu kenarları en çok gelen siparişler arasında yer almaktadır. Size gelen siparişler doğrultusunda evinizde oturarak bu işleri yapıp rahat bir şekilde para kazanmanıza olanak tanımaktadırlar. Eğer sizlerde bu şekilde bir evde ek iş fırsatı istiyorsanız konumuzun altında yer alan yorum kısmına mesaj bırakarak çeşitli firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili  2018 Evde Yapabileceğiniz Ek iş imkanları

EVDE İNTERNET ÜZERİNDEN DANTEL İŞİ YAPARAK PARA KAZANMA

Bu konuda sadece internet ve sosyal ağlarla azda olsa içli dışlı olmanız kâfidir. Elinizde fazladan duran dantelleri veya hobi olarak sürekli yapmış olduğunuz dantel işlerini sosyal medya ağlarında kendinize özel bir profil veya sayfa açarak satışlarını gerçekleştirip iyi paralar kazanabilirsiniz. Sosyal medya hesapları dışında ayrıca günümüzde birçok farklı ilan sitesi bulunan “sahibinden” sitesi gibi platformlarda sergileyerek de satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için en az yapmış olduğunuz dantel örneğinin 3 fotoğrafını değişik açılardan çekerek satışa sunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımları Evde Nasıl Para Kazanır? başlıklı makalemizde Ev Hanımları ek iş, ev hanımları evde para kazanma ve Ev Hanımları için ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

2018 Evinizden Hızlı Para Kazanma Yolları

Asgari ücrete her ne kadar zam gelirse gelsin bu ufak ara payı insanları yine tatmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir