Home / Bilgiler / Esnafa En Hızlı Kredi Deniz’de

Esnafa En Hızlı Kredi Deniz’de

Esnafın acil nakit ihtiyaclarına çözüm getiren Denizbank, en hızlı kredi taleplerine karşılık vermeye devam edecek.

Esnafa En Hızlı Kredi Deniz’de

Uygun faiz oranları ile müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinen Denizbank, esnafa özel kredi avantajları sayesinde esnafın yüzünü güldürmeyi amaç edinmiş.

Tek bir başvuru ile tam 100,000 tl ye kadar kredi imkanı sağlayan Debizbank, başvurunuzu hızlıca sizlere olumlu olumsuz olarak yanıtlamakta. Başvuru için Denizbank internet bankacılığından başvurabildiğiniz gibi, ESNAF boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek ve son olarak Denizbank ATM lerinden de başvuruda bulunabileceksiniz.

Kredi başvuru sonucunuz ortalama olarak 10 dakika içinde başvuruda bulunduğunuz mobil telefon numaranıza gelmektedir. Başvurunuz onaylandığı anda 60 gün içinde her hangi bir denizbank şubesine gitmeniz kafidir. Oradaki görevliler sizlerden bir takım belgeler talep ederler ve bu belgeleri hazırladıktan sonra krediyi hızlıca kullanabilirsiniz. Belgelerin neler olduklarına baktığımızda ise ;

Denizbank Esnaf Kredisi
Denizbank Esnaf Kredisi

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
İmza Beyannamesi
Varsa Oda Kayıt Belgesi
Son 2 Yıla ait Vergi Levhası,
Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu
Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri)

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Esnafa Destek Kredisi İş bankası 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir