Home / Bankalar / Akbank / 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi

İnsanların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hareket etmekte olan bankalar insanların ev, araba, vb gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ihtiyaç kredisi adı altında insanlara kredi vermeye başlamışlardır. İnsanların ihtiyaçları bazen birden fazla olunca fazla kredi çekmişlerdir ve tekrar öderken zorlanmışlardır. Bu durumu fark eden ve göz ardı etmeyen bankalar ihtiyaç kredilerinin taksitlerini erteleme imkânı sunmuşlardır. Bu sayede insanlar almış oldukları birden fazla kredinin taksitlerini rahatça ödemişlerdir ve ödeyemedikleri aylarda ise erteletmişlerdir. Bu sayede insanlar rahat etmişlerdir.

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalardan en dikkat çekeni garanti bankasıdır. Çünkü ertelemeli 36 aya kadar çıkarmaktadır ve ertelediği aylar için ekstra ücret talep etmemiştir. Bu sayede insanlar garanti bankasını rahat ve güvenilir bir şekilde kullanmışlardır. Bununla birlikte kredi faiz oranlarının%1,25 gibi çok cüzi bir seviyede olması insanları garanti bankasına sevk etmiştir. İnsan doğası gereği sürekli aynı şeyleri kullanmak istemez veya değiştirmek ister. Bununla birlikte her şeyin daha iyisini ve daha güzelini almak istemektedir bu da daha çok para ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Bunu bilen bankalar insanlara kredi imkânı sunmuşlardır. Bu sayede insanlar istediklerini almışlar ve aldıkları krediyi bankaya taksitler halinde geri ödemişlerdir.

İlgili  Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Fakat bazen insanların zor duruma düşmesi ve taksitlerini geciktirmeleri bankaların gözünden kaçmamıştır ve bu durumu kolaylaştırıcı çözümler aramışlardır. Bu sayede ertelemeli ihtiyaç kredisini müşterilerine sunmuşlardır. İnsanlara ertelemeli ihtiyaç kredisini müşterilerinin hizmetine sunan ve sağladığı kolaylıklarla dikkat çeken Denizbank’tır. Denizbank diğer bankalardan farklı olarak ödeme planını müşterisine bırakmıştır.

Akbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Ertelemeli ihtiyaç kredisi fikrini ilk ortaya atan bankalardan bir tanesi Akbank’tır. İnsanların zor zamanlarında ve sıkıştıkları dönemlerde bankaların müşterilerinden taksit talep etmemesi banka müşterilerini sevindirmiştir. Bu sayede hem insanlar rahat eder hem de bankalara olan güven artar. Güven arttıkça kredi çekimi artar ve bankalar daha çok kazanmaya başlar bu sayede hem müşteriler hem de banka memnun olur. Akbank müşterilerine sağladığı bu kolaylıkla kalmayıp müşterilerinin gelirlerine özel olarak ödeme planları imkanı sağlar ve bu sayede insanlar gelir seviyelerine göre bankaya aylık ödemelerini yaparlar.

Bir önceki yazımız olan 2019 Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama başlıklı makalemizde Akbank İhtiyaç Kredisi, Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve akbank mobil uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Aras kargo takibi

Aras Kargo Takip Sorgulama Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip sayfamız gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda çekinmeden bütün bilgileri sizinle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir