Home / Bankalar / Enpara’da Diğer Atmlerden Para Çekmek

Enpara’da Diğer Atmlerden Para Çekmek

Finansbank‘ın resmi kuruluşu olan Enpara da diğer bankamatiklerden para çekmek her ay 1 adet olmak şartı ile ücretsiz sunulmuş.

Enpara’da Diğer Atm’lerden Para Çekmek

Enpara yapmış olduğu yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Yapılan yeni yönetmeliğe göre atm arama derdine son veren Enpara yönetimi almış olduğu karar ile artık her ay 1 adet koşulu ile her hangi bir atmden ücretsizce para çekimi yapabileceksiniz.

Kampanyamız sadece yurt içi tüm diğer banka ATM’lerinden para çekme işlemleri için geçerlidir, yurt dışı ATM’leri kampanya kapsamında değildir.

Her ay yapılan 1 para çekme işlemi ücretsizdir. Aynı ay içerisinde yapılacak 2. ve sonraki işlemler için mevcut ücretler geçerli olacaktır. Finansbank ATM’lerinden yapılan işlemler her zaman olduğu gibi yine ücretsizdir. Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  2018'de En Kolay Kredi Veren Bankalar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir