Home / Bankalar / Enpara ile Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır?

Enpara ile Kredi Kartı Ödemesi Nasıl Yapılır?

Enpara ile Kredi Kartı Ödemesi

Enpara bildiğiniz gibi bankamatik kart ile yaptığınız hiçbir işlemde kesinti yapılmıyor. Bunun yanında yıllık kart ücreti de yok. Her şey internet bankacılığı üzerinden yürütülüyor ve hiç bir masraf alınmıyor. En güzeli de başka bankalar ile veya borç ödemelerinde dahi bir ücret yansıtılmıyor. Bu yüzden aslında nakit paranız var ise bunu encard ve enpara üzerinde bekletmek en mantıklısı. Her bankaya ve her ödeme türüne hitap ettiği için çok kolay işlemlerimizi masraf ödemeden halledebiliyoruz. Bugün de sizlere enpara ile kredi kartı borcu ödemeyi anlatmaya çalışacağım. Ve bu konuda çeşitli bilgiler vereceğim.

Enpara almak internet sitesi üzerinden başvurular ile yapıldığı gibi ödemeler de internet şubesi, enpara mobil uygulama veya bankamatik üzerinden yapılmakta. En kolayı bence cep uygulaması üzerinden olanı. Mobil uygulamada menü butonundan ödemeler seçeneğini seçip daha sonra kredi kartı kısmını seçiyorsunuz. Zaten karşınıza iban ile ödeme kısmı gelir. Ondan sonrasını zaten kendiniz yapabilirsiniz. Yine internet şubesi üzerinden yapacağınız giriş ile aynı işlemleri yapabilirsiniz. Bankamatik üzerinden de aynı şekilde ödemeler butonunu kullanıp kredi kartı borçlarını ödemek mümkün. En güzel yanı da her bankanın kredi kartı borcunu ödeyebilirsiniz ve sizden asla ekstra bir masraf kesmez. Ayrıca enparanın en güzel yanlarından biride başka bankamatiklerden ayda 1 defa kesintisiz para çekebilirsiniz. Bu gibi uygulamaları ile gönülleri fetheden bir bankamatik kartı oldu.

İlgili  HGS Bakiye Sorgulama ve Öğrenme

Encard ile yapacağınız işlemlerden kesinti olmadığı için tüm banka kredi kartlarını tek bankamatik üzerinden ödemek için bile kullanılabilir bir kart haline geliyor. Bu özelliği sayesinde hem işlemlerinizi daha hızlı yapıp hemde ekstra masraf ödememiş olacaksınız. Aslında bu özelliğin yanında eft-havale ödemeleri de aynı şekilde masraf almıyor. Hem de ücretsiz bir kart. Yıllık kart kullanım ücreti de yok. Yani anlayacağınız o yok, bu yok, masraf adına hiçbir şey yok. Diğer bankalar da bu tip uygulamalar yapmaya başlasa da öncü olarak QNB Finansbank Enpara Encard şuan en kullanışlısı dersem haksızlık etmiş olmam. Kredi kartı borçlarınızı tek banka üzerinden masrafsız ödemek için doğru kart diyerek bu yazıyı da sonlandırıyorum.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Burgan Bank EFT Saatleri 2019

Eft yapmak belirli saatler dışında yapıldığı anda işleminiz bir sonraki iş gününe sarkabiliyor. Bunu önlemek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir