Home / Kredi / Krediler / Enpara İhtiyaç Kredisi

Enpara İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’a ait online bir bankacılık hizmeti olan Enpara kullanılarak 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredi kullanılabilir ve Enpara üyelerine özel olarak herhangi bir masraf, komisyon, dosya masrafı gibi ekstra harcamalar istenmez.

Enpara İhtiyaç Kredisi Özellikleri

QNB Finansbank’ın internet bankacılığı hizmetlerinin başında gelen ve oldukça beğenilen bir uygulama olan Enpara sayesinde bankaya bile gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kredi çekebilmek ve bunu taksit taksit ödeyebilmek oldukça kolaydır. Herhangi bir masraf da istenmeyen Enpara ihtiyaç kredisi, en az 1000 TL, en çok ise 30000 TL olarak kullanılabilmektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Avantajları

Enpara ihtiyaç kredisinin en büyük avantajı herhangi bir dosya masrafı, sigorta veya komisyon gibi ekstra ücretlerin banka tarafından karşılanması ve müşterinden istenmemesidir.

Aynı zamanda müşterilere özel vade oranları ve faiz seçenekleri ile de büyük kolaylık sağlayan Enpara ihtiyaç kredisi, kişinin isteğine göre ister 1000 TL değerinde, ister 30000 TL değerindeki krediyi bankaya gitmeye gerek bile kalmadan verebilmektedir. İşlemlerin çabuk hallolması ve kişinin mağduriyetinin en kısa zamanda giderilecek olması da Enpara ihtiyaç kredisinin avantajları arasında yer almaktadır.

Banka tarafından müşteriye ileten ödeme planına sadık kalınması oldukça önemlidir. Ödeme planına sadık kalınması ve aksatılmaması için ödeme şartları ve ödeme noktaları da kolaylıkla belirtilir. Enpara ihtiyaç kredisi ödemeleri internet şubesi üzerinden, cep şubesi veya çözüm merkezi ile ve QNB Finansbank atmlerinden kolayca ödenebilmektedir.

İlgili  Odeabank'dan Nakit Hazır Kredi Başvurusu

Enpara İhtiyaç Kredisi Nasıl Başvurulur?

Enpara ihtiyaç kredisine başvurabilmek için internet sitesini ziyaret etmek gerekmektedir. Aynı zamanda akıllı cihazlarda uygulama olarak da yer alan Enpara, internet kullanılarak kolay bir şekilde başvurulabilmektedir. Buraya tıklarak başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvuruları en kısa sürede sisteme iletilir ve en geç 8 saat içerisinde kredi için yanıt müşteriye iletilmektedir. Eğer kişi Enpara müşterisi ise ve değerlendirme sonucu olumlu ise internet şubesinden veya cep şubesinden ödeme planı oluşturulur ve sözleşme onaylanarak kredi kullanılması her iki taraf tarafından da kabul edilmiş olur. Eğer kredi başvurunda bulunan kişi Enpara müşterisi değil ise, kişinin adresi alınır ve yetkililer tarafından ziyaret edilerek en yakın zamanda Enpara müşterisi yapılarak istenilen kredi uygun şartlarda müşteriye ulaştırılır.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir