Home / Bankalar / Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Elektronik bankalardan bir tanesi olan ve yapmış olduğu çalışmalardan sonra büyük başarıyı yakalayan nadir bankalardan bir tanesidir enpara.

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Hesap açılması çok basittir. Sadece internet adresine girerek yani buradan siteye girip ilgili formu dolduracaksınız. Sonrasında verdiğiniz adrese banka temsilcisi tarafından arandıktan sonra teyit amaçlı bilgileriniz gözden geçirildikten sonra hesabınız onaylanıyor.

Ortalama 7 gün içinde müşteri temsilcisine verdiğiniz adrese banka görevlisi olan şahıs gelerek imza vermeniz isteniyor. Tabi yanında hediyeleri de getiriyorlar.

Enpara Hesabı Açmanın Yararları Nelerdir ?

  • Hesap işletim ücreti alınmaz.
  • Havale EFT ücreti kesilmez
  • Vereceğiniz talimatlar sonrasında bonuslar alırsınız.
  • Müşteri hizmetleri anlık bakarlar sorunlarınıza
  • E mevduat faizleri, yatırım hapları, kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri ve birçok ödeme kategorilerinden dilediğinizi yatırabilirsiniz.

Enpara konumuz 2017 yılı itibari ile editörlerimiz tarafından incelenmiştir. Gerekli güncellemeler yapılmıştır. Enpara hala bir çok hizmetini ücretsiz olarak sağlamaya devam etmekte ve bazı bankalar da bu tip uygulamalar ile dikkat çekmektedir. Fakat şuana kadar internet bankacılığında bir çok yatırımdan daha fazla kitleye ulaşan enpara bu işte bir numara olarak görülmekte. Ayrıca hesap açtıktan sonra müşteri memnuniyeti adına sizlere çeşitli sürpriz hediyeler ve telefon ile bilgiler verilmektedir. Güncel bilgiler için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan HGS Satan Bankalar ve Yerler 2019 başlıklı makalemizde HGS müşteri hizmetleri, HGS Satan Bankalar ve HGS Satan bankalar hangileri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifresi Alma
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir