Home / Bilgiler / Enpara.Com Üzerinden Nasıl Kredi Çekilir?

Enpara.Com Üzerinden Nasıl Kredi Çekilir?

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Nedir?

Bu yazımızda Enpara.com üzerinden nasıl kredi çekilir konusunda bilgi verilecektir. Peki Enpara.com ihtiyaç kredisi nedir? Enpara.com, 1 kuruş masraf olmadan, sigorta zorunluluğuna tabi tutulmadan, şubeye gitmeye kalmadan ve düşük faiz olanağı ile sunulan kredi türüdür. Enpara.com üzerinden sağlayacağınız ihtiyaç kredisi ile önemli bir harcamanın ödemesi gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden anında kullanım imkanı olan Enpara.com ihtiyaç kredisini taksitler halinde geri ödeyebiliyorsunuz.

Finansbank tarafından organize edilen Enpara.com İhtiyaç Kredisi için şubeye gitmek gerekmez, internet üzerinden anında kullanım sağlar, ödemesi taksitler haline yapılabilir. Üstelik dosya masrafı, tahsis ücreti ve sigorta gibi ek ödemeler de bulunmaz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Enpara.com üzerinden nasıl kredi çekilir sorusunu cevaplayacak olursak, Enpara.com web sitesine giriş yaparak başvuru yapılabilmektedir. Aynı sayfa üzerinden kredi ihtiyacınızı ve ödeme yapacağınız taksit sayısını girerek aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarını, hesabınıza yatacak toplam tutarı, ödeme sonucunda cebinizden çıkacak toplam tutarı, aylık faiz oranını ve yıllık maliyet oranını aynı anda görebiliyorsunuz. Bu da sizin ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı sağlayacaktır. Yani ne kadarlık bir kredi tutarı alacaksınız, kaç ayda ödeme yapacaksınız ve aylık ödeme tutarlarınız ne olacak sorularını aynı anda görerek daha sağlıklı karar verebiliyorsunuz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Enpara.com üzerinden nasıl kredi çekilir konulu yazımızda belirtilen ihtiyaç kredisi kapsamında 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi kullanma imkanı bulunmaktadır. Taksit sayıları 1 – 12, 13 – 24 ve 25 – 36 ay taksit seçenekleri ve %1,42 faiz oranıyla kullanımınıza hazırlanmıştır. Herhangi bir ek masraf ya da sigorta zorunluluğu olmadan yıllık maliyet oranının %22,48 olduğu Enpara.com İhtiyaç Kredisi ile giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

İlgili  Konut Kredisinde Evin Tamamına Kredi Çıkmaz

Başvuru işlemini tekrardan hızlı bir şekilde hatırlatacak olursak, Finansbank Enpara.com sitesinden başvuru yapılır. Müşteri temsilcisi evinize kadar gelip işlemleri başlatır. İnternet ya da cep şubesinden başvuru tamamlanır ve kredi kullanıma hazır hale gelir. Görüldüğü gibi işlem aşamaları oldukça pratik ve basittir. Siz de ihtiyaç duyuyorsanız eğer Enpara.com’a girmek suretiyle başvuru işlemini başlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Yardım Parası Nedir? başlıklı makalemizde Çocuk yardım parası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Aras kargo takibi

Aras Kargo Takip Sorgulama Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip sayfamız gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda çekinmeden bütün bilgileri sizinle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir