Home / Kredi / Krediler / Enpara 5000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara 5000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kuşkusuz son yılların en iyi bankacılık icadı diyebiliriz. Bir çok internet bankacılığı işlemi yapan kullanıcı kesinlikle kullanmakta ve memnuniyet içerisinde hizmet almaktadır. Özellikle bankacılık işlemlerine yeni bir soluk getiren Enpara Finansbank’ın tercih edilirliğini de arttırmış bulunmaktadır. Tercih edilirlik sebeplerini başka bir konuda yazarız tabi ama burada yeri gelmişken birkaç madde de sizlere örneklemek istiyorum. Mesela enpara hiçbir para transferinden kesinti yapmamaktadır. Buna havalenin yanında EFT işlemleri de dahildir. Kredi çekmek için şubeye gitmenize gerek yoktur. Zaten enpara da bir şube de yoktur. Paranızı çekmek için Finansbank atmlerini kullanabilirsiniz. Bunun yanında ayda bir defaya mahsus olmak üzere herhangi bir bankanın atmsinden istediğiniz meblağı çekebilir ve kesinti ücreti ödemezsiniz. Daha bir çok ayrıntısının olduğunu söyleyip burada asıl konumuza dönmek istiyorum.

Enpara 5000 TL Kredi Başvurusu hakkında bilgi vermek asıl amacım. Burada dikkatimizi çeken yine Enpara’nın yukarda saymadığım bir özelliğidir. Bu nedir derseniz… Diğer bankalarda olan dosya masrafı gibi gereksiz ödemeler burada yoktur. Sadece dosya masrafı yüzünden kredi tercihlerimizi her zaman gözden geçirdiğimizi hatırlarsak enpara yine neden tercih edilmesi gerektiğini göstermiş oluyor. Kredi hakkında biraz bilgi verelim hemen. Aylık ödemesi 186 lira ile başlayan ve 5000 TL ‘ye kadar kredinize başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Peki Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapmak çok basit. Sadece internet şubesine girmeniz veya sms atmanız başvurunuz için yeterli oluyor. Tc kimlik numarası ile kredi başvurusu yapabilmek mümkün.

İnternet Üzerinden Enpara Kredi Başvurusu :

Enpara web sayfasına girip üst kısımda yer alan (genelde sağ tarafta olur) kredi başvurusuna tıklamak gerekiyor. Gelen yeni sekmede size doldurmanız gereken bir form gelecek. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurup, incelenmek üzere yetkililere gönderiyoruz. Başvurular genel merkezce incelendikten sonra size sonuç mesaj ile gönderilecektir. Hemen küçük bir hatırlatma yapalım yeri gelmişken. Kredinizin sorunsuz onay alabilmesi için en büyük kriter kredi notu oranıdır. Kredi notu artık her bankanın ilk inceleme maddesidir. Peki kredinin onaylanması için kredi notunuz en az kaç olmak zorunda? 1300 ve altına düşmeyen kredi notu sahipleri genelde kredi cevabını olumlu olarak alırlar. Eğer altında bir notunuz var ise kredinizin onaylanmadığını göreceksiniz.

Enpara kredileri 5000 TL ile sınırlı olmayıp dileyen 380 TL aylık ödemeli 10000 TL içinde başvuru yapabilir.

Ayrıca kredi notu sorgulama nasıl yapılır bilmiyorsanız bu cümlede kırmızı renkli kısma tıklayıp konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir