Home / Bankalar / En Uygun Faizli Kış Kredisi Hangi Bankada?

En Uygun Faizli Kış Kredisi Hangi Bankada?

En Uygun Faizli Kış Kredisi 

Kredi çekerken dikkat edilen önemli noktalardan biri de en uyun faiz oranlı hangi bankanın olmasıdır. Kış tatili içim uygun bütçeyi kısa zamanda sunan bankalar, beklemeden ce yorulmadan kredi çekme imkânı sunmaktadır. Geri ödemede zorlanmak istemeyen banka müşterileri için en uygun ödeme şekilleri, müşterilere sunulan imkânlar arasındadır.

Kış Kredi Seçenekleri Nelerdir?

Kışın çeşitli ihtiyaçlar için gerekli olan nakit gereksinimi, tatilden borç ödemeye kadar birçok kişiyi yakından ilgilendirmektedir. Bireysel olarak başvuru kolaylığı ile ihtiyaç kredisi için başvurmak oldukça kolaydır. Online olarak kredi başvurusu yapılabileceği gibi, ilgi bankanın şube ziyareti ile de kolaylıkla kredi başvurusu yapılabilmektedir.

İş Bankası Kış Kredisi

Tek bir ihtiyaca yönelik olmayan ihtiyaçlar için çeşitli olan kredi çeşitleri, daha kullanışlı ve geri ödemesi kolay olan krediler haline gelmiştir. 15000 TL’ye kadar talep edilen tutarlar için kış ihtiyaç kredisi verilmektedir. Yüzde 1,38 faiz oranı ile en düşük faiz oralarından biri sahip olan İş Bankası, ihtiyaç kredisi için tercih edilecek en uygun koşullara sahip olan bankalar arasındadır. En yüksek 24 aya kadar uzayan taksitli geri ödeme planına sahip kış kredileri kolaylıkla alınabilmektedir. Kış kredilerinde faiz oranlarının önemi kadar, geri ödemelerde baz alınan aylık taksit miktarı genel toplamı değiştirmektedir. Faiz oranlarını göz önüne alarak kış kredisi alacak olanların, iyi bir karşılaştırma yaparak doğru karar vermeleri gerekmektedir.

İlgili  36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi

Akbank Kış Kredisi

10 000 TL’yi 24 ayda zorlanmadan ödemek isteyen banka müşterilerine en düşük faiz oranları uygulanmakta ve taksitlendirme yapılmaktadır. Kışın fazladan ortaya çıkan masraflar için çok fazla faiz ödemek istemeyenler için uygun faizli kış kredileri, Akbank müşterilerini beklemektedir. Hangi bankadan kredi alınacak olursa olsun, kredi borcu yapılandırma ve hesaplama ile tahmini taksit ödeme tutarları belirlenmektedir. Ödenecek tahmini tutar için istenen kredi miktarı ile vade sayısı belirtilmelidir. 1,41 faiz oranı ile en düşük oranlardan birine sahip olan Akbank, kredi ile borç kapama ve tatil yapmak isteyenleri bekleyen faz oranıdır. Bu oran ile 10 bin TL olan kredi miktarı yaklaşık olarak 13 bin TL olarak geri ödenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir