Home / Bilgiler / Tasarruf İçin Ucuz Esnaf Tarifeleri

Tasarruf İçin Ucuz Esnaf Tarifeleri

Esnaf Tarifesi Nedir?

Birçok operatör tarafından piyasaya sunulan, GSM şirketleri tarafından esnaflara özel olarak avantajlı fiyatlarla süslenen tarifeler, günümüzde oldukça yaygın olarak karşımıza çıkmakta. En düşükten en yükseğe konuşma hakkı ve dakika, binlerce megabyte internet şansına sahip bu paketler, her operatörde farklı koşul ve özelliklerle karşımıza çıkmakta. Her operatörün esnaf tarifesi, doğal olarak kendi artı ve eksilerine sahip.

Esnaf tarifelerine ağırlık veren operatörlerin başında, global anlamda ün yapmış Vodafone şirketi gelmekte. Ülkemizde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan bu operatör, dünyada da gerek sponsorlukları, gerek verdiği hizmetlerle oldukça adını duyurmuş durumda. İşte Vodafone operatörünün esnaflara özel sunduğu esnaf tarifesi;

Vodafone Red Pro 8 Esnaf Paketi

Vodafone tarafından esnaflara özel çıkartılan paket ve tarifelerin ”İşini Bilen Esnaf” isimli yine esnaflara özel kategorisinin en uygun fiyatlı paketlerinden ikincisidir. Hem internetim olsun, hem dakikamdan vazgeçmeyeyim diyen esnaflar için esnaf tarifesi, 8 GB interneti, 2000 her yöne dakikalık konuşma ve dakika hakkı, 2000 SMS şansı ile esnaf bireylerin en çok tercih ettiği tarifelerin başında geliyor. Fiyatı güncel olarak Vodafone internet sitesinde 49 TL olarak görünüyor.

İlgili  Kredi Çekerek Hacca Veya Umreye Gitmek Caiz Mi ?

Vofadone Red Pro 10 Esnaf Paketi

Vodafone operatörünün esnaf tarifesi bazında çıkarttığı paketlerin adı üzerinde ”Red Pro 10” boyutu. İnternet, SMS ve konuşma hakkı için günlük kullanım sonucu oldukça yeterli gelecek bu paket, 10 GB’lık dev internet paketi, 2000 dakika her yöne konuşma hakkı ve 2000 SMS ile ”İşini Bilen Esnaf” tarifesinin 53 TL fiyatı ile en gözde paketlerinden biri.

Vodafone Red Pro 15 Esnaf Paketi

Vodafone’un esnaflara özel isim etiketi koyduğu ”İşini Bilen Esnaf” tarifesinin en yüksek fiyatlı paketi. Sadece 65 TL fiyat etiketi ile 15 GB internet ve diğer ”İşini Bilen Esnaf” tarifelerinde olduğu gibi 2000 dakika ve 2000 SMS hakkına ev sahipliği yapan Vodafone Esnaf Red Pro 15 Business, ülkemiz esnaflarının esnaf tarifesi tercihleri arasında.

Vodafone Esnaf Medium Paketi

Vodafone Esnaf Aile Medium paketi ile birebir ayı özelliklere sahip olan Vodafone Esnaf Medium paketinin Vodafone Esnaf Aile Medium paketinden fazla olan 8 TL ücretin sebebi, Vodafone Esnaf Aile Medium paketinde esnaf bireyin aile bireylerinin hepsine bu paketi yaptırması halinde, 8 TL gibi bir ücreti her hat sahibinde az vermesi. Yine 1000 SMS, 1000 dakika ve 5 GB internet şansına sahip olunan bu paketin fiyatı 42 TL.

Ayrıca Vodafone operatörünün esnaflara özel bir diğer avantajlarından biri ise, bu dört tarifeden birini seçmeniz durumunda yanına hediye olarak 1 GB internet verilmesi. Bu hediyeyi alabilmek için CEP yazıp 6666 numarasına mesaj göndererek Vodafone’un esnaflara özel bu esnaf tarifesi hediyesine sahip olabilirsiniz.

İlgili  Cep Telefonundan Havale Nasıl Yapılır

Turkcell Esnaf 2 Paketi

Ülkemizde en çok kullanıcıya sahip operatör şirketi olan Turkcell, esnaflara özel tarife ve avantaj paketi uygulayan bir diğer operatörlerden biri. Esnaflara özel sunulmuş ”Turkcell’li Esnaf Paketi” ismiyle beş ayrı esnaf tarifesini piyasaya sunmuş durumda.

Turkcell Esnaf 2 paketi, Turkcell’li Esnaf Paketi tarifesinin en uygun fiyatlı paketi olarak göze çarpmakta. 29 TL fiyat etiketi ile her yöne 1000 dakika, 2 GB kotalı bir aylık internet ve 100 SMS hakkına sahip olacağınız bu paket, Turkcell’li esnafların en çok tercih ettiği paket durumunda.

Turkcell Esnaf 4 Paketi

Turkcell operatörünün ülkemiz esnaflarına yönelik piyasaya sunduğu bir diğer paket olan Turkcell Esnaf 4 paketi, Turkcell’li Esnaf Paketi tarifesinin en ucuz ikinci paketi olarak öne çıkıyor. Adındaki 4 rakamını esnaflara sunduğu 4 GB internetten alan Turkcell Esnaf 4 paketi, internetin yanı sıra her yöne 1000 dakika ve 100 SMS ile 39 TL fiyat etiketiyle esnaflara sunulmakta.

Turkcell Esnaf 6 Paketi

Turkcell, Esnaf 4 ve Esnaf 6 paketlerinin yanı sıra, Turkcell Esnaf 6 paketinde yalnızca interneti arttırmamış, Esnaf 4 ve Esnaf 6 paketlerinde her yöne 1000 dakika olan konuşma hakkını bu pakette her yöne 2000 dakika olarak güncellemiş durumda. Esnafların telefon konuşmalarını göze alarak hazırlanmış bu paket, her yöne 2000 dakika, 6 GB kotalı internet ve her yöne 100 SMS ile esnaflara sunuluyor. Fiyatı 49 TL.

Turkcell Esnaf 8 Paketi

Turkcell’in esnaflara özel açtığı tarife olan Turkcell’li Esnaf Paketi tarifesinin en pahalı ve son paketi olan Turkcell Esnaf 8 Paketi, esnaf tarifesi arayan ülkemiz esnaflarının her türlü ihtiyacına fazlalıkla yetmekte. Turkcell Esnaf 8 Paketi kullanıcılarının tek yakındığı konu olan SMS sayısının azlığı, bu paketi seçmemenizde bir etken olabilir. 8 GB kotalı internet paketi ve 2000 her yöne dakika ve konuşma hakkının yanı sıra, 100 SMS hakkının az kaldığını düşünen Turkcell’li esnaflar bulunmakta. 59 TL’lik satış fiyatı ile esnaflara özel hazırlanan Turkcell’li Esnaf Paketi tarifesinin en pahalı ve son paketi, Turkcell’li esnafların gözde paketlerinden biri durumunda.

İlgili  Konkordato Nedir?

Bir önceki yazımız olan 2019'da Banka Sınavları Ne Zaman Olacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir