Home / Bankalar / 2018’de En Kolay Kredi Veren Bankalar

2018’de En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Bankalara olan güvenilirlik ve bizim bankalara olan ihtiyacımız her geçen gün artmaktadır. Bu durumdan ötürü bankalar da özel kampanyalar hazırlayarak biz şahıslara 2.500 TL’ den başlayarak gelir ve borç durumumuza göre 60 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredileri imkanı sunmaktadır. Farklı bankalar borç durumumuzun yüksek fakat gelirimizin de iyi, kredi notumuzun da çok alt seviyede olmaması halinde kefil isteyerek kredi temini şansı elde ettirmektedir. Fakat kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında da kefilsiz kredi vermeye devam edecek gibi görülmesi sebebiyle bizler için kolay kredi veren bankalar için bir liste oluşturduk ve buna göre kredi notu yüksek olan şahıslar için tüm bankalardan aylık gelirinin ortalama 4’ te 1’i oranında taksit tutarı için 36 aya varan kredi alma imkanı yakalayabilir. Fakat yüksek kredilerde her banka kefil ister. Önemli olan burada kredi alırken gelir ve borç durumumuza göre ödeyebilip ödeyemeyeceğimizin banka tarafından araştırılması sonucu verecekleri kararlardır.

İlgili : https://kredipiyasa.com/en-kolay-kredi-veren-bankalar

Garanti Bankası SMS ile Kolay Kredi Başvurusu

Garanti üyesi olup olmamamızın hiçbir önemi olmamasına karşın cep telefonlarınızdan göndereceğiniz kısa bir mesaj ile garanti bankasından direkt olarak kredi temini sağlayabilirsiniz. Yapmamız gereken T.C. kimlik numaramızı tuşlayıp boşluk bırakarak istediğimiz kredi miktarını, vadesi ve aylık belgelenebilir net gelirimizi 3390’a mesaj atmamız yeterli olacaktır.

İlgili  Akbank 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi

AKBANK SMS İLE KREDİ TEMİNİ BAŞVURUSU

Akbank kefilsiz kredi başvurusu için SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Öncelikle 4425’e göndereceğiniz SMS için KREDİ yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmanız yeterli olacaktır.

HSBC WEB İLE KREDİ BAŞVURUSU

HSBC bankası kredi temini için internet üzerinden işlem yapmaktadır. HSBC web sitesini ziyaret ederek Bireysel Kredi Başvuru Formunu doldurarak kredi başvurusu yapmış olursunuz.

İŞ BANKASI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

İş Bankası üzerinden başvuru yapmak için SMS ile başvurularda çok daha seri bir şekilde geri dönül alabilirsiniz. Onun için cep telefonunuzdan NAKIT yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp, talep ettiğiniz kredi miktarını yazarak bir boşluk bırakın ve aylık gelirinizi eklen, 4402’ye SMS olarak gönderin.

Detaylı bilgi : https://www.kredi.gold/en-kolay-kredi-veren-bankalar-hangisi.html

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir