Home / Kredi / En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Faiz Oranları?

En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Faiz Oranları?

En kolay kredi veren bankaların faiz oranları kaçtır?

Son dönem de kredi başvuruları sayısının çok hızlı bir şekilde arttığını görmekteyiz. Hal böyle olunca kredi başvurusu yaparken bazı şartlar gerekmeye başladı fakat biz de bu şartları az olan bankaları sizler için sıralamaya karar verdik.

ING Bankası Kredi İçin Neler Gereklidir?

İNG bankası kredi başvurusu için gerçekten çok az şartlar istemektedir ve kolay bir şekilde banka kredisi alabilirsiniz. Faiz oranları bakımından her ne kadar diğer bankalara nazaran fiyat olarak fazla olsa da, kolay bir şekilde kredi almak için ilk akla gelen bankadır.

Çalışmanız gerektiği için maaşınızı gösteren bir kanıt bile kredi almak için yeterli olacaktır. Eğer geçmiş veya diğer bankalara borcunuz var ise almakta biraz sıkıntı olabilir.

ING Bank kredi faiz oranı => % 1,49

Odeabank İhtiyaç kredisi başvurusu

Yeni bir banka olarak hayatımıza giren ve 2015 yılından beri hızlı bir şekilde büyümesini sürdüren bir bankadır. Tamamıyla kredi başvurusu ve faiz üzerine kurulmuş bir banka olduğu için kredi kartı başvurusu yapmanız oldukça kolaylaşmıştır.

OdeaBank kredi faiz oranı => % 1,89

Garanti bankası ile anında kredi nasıl alınır?

Garanti Bankası anında bankacılık sloganı gerçekten bu kredi sisteminde geçerli olduğunu da anlamış olacaksınız. Anında kredi sistemi sayesinde TC kimlik numarası ile birlikte atacağınız bir mesaj ile anında kredinizi alabilirsiniz.

İlgili  Yüksek Tutarlı Kredi Çekme Yolları

Faiz oranları her ne kadar diğer bankalara nazaran farklılık gösterse de anında ve kolay şekilde kredi alabileceğiniz ender bankaların başında gelmektedir.

Garanti Bankası Faiz oranı => % 1,79

QNB Finansbank’dan nasıl kredi alınır?

QNB Finansbank ile kolay kredi avantajlarından faydalanmak için yapmanız gereken eğer bir QNB Finansbank müşterisiyseniz internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kredi başvurusu menüsü altından hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Faiz oranı => % 1,29

Bir önceki yazımız olan Kredi Başvurusu Neden Onaylanmaz? başlıklı makalemizde Kredim Neden onaylanmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Kredi Borcu Yüzünden Emekli Maaşıma El Konur mu?

İçindekiler1 Kredi Borcu Yüzünden Emekli Maaştan Para Kesilir mi?1.1 Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar1.2 SGK Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir