Home / Bankalar / En İyi 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

En İyi 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Bankacılık işlemlerinde kişisel veya tüzel ihtiyaçların her zaman olması mümkündür. Bankacılık işleminde en az çekilen kredi miktarının 10.000 TL olduğu bilinirken, ilk etapta yeterli olan rakam olabilmektedir. Kişilerin düşük ekonomiye sahip olmasıyla birlikte aylık yapılan geri ödemelerinde bu kulvarda hesaplı olması kişilerin her zaman daha çok başvuru yapmalarına neden olmuştur. İhtiyaç kredisinde bir den çok isteklerin yerine gelebilmesi için yapılan başvuruların içerisinde ki en önemli hususlardan birisi faiz oranıdır. Faiz oranının üzerinde yapılan yüzdesel anlamda ki kuruş değişiklikleri aylık olacak olan ödeme tutarlarını ciddi boyutta değiştirebilmektedir. Bu bakımdan kişiler almak istedikleri 10.000 TL’lik kredilerin en iyi şartlara sahip olmasını istemektedir.

Bankacılık sektöründe her zaman en iyi düşük faiz oranını kullanan banka, şu banka diyemeyiz. Bankaların genel konseptleri her zaman değişken olabildiğinden ötürü her zaman yapacakları kampanya içerikleri şaşırtabilecek durumda olabilecektir. Bu bakımdan yapacağınız araştırmalar sonucunda en iyi faiz oranı veren bankalarla çalışabilmeniz mümkün olacaktır. Bu hususta kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu kredilerde herhangi bir dosya masrafının olup, olmamasıdır. Ki bazı bankalar en düşük faiz oranını göstererek kişilerin daha çok başvuru yapmasını sağlamaktadır. Gelen başvurulardan da yapacakları her bir onaylama aşamasında dosya masrafı bedeli kesecek ve en büyük kar marjını buradan elde edecektir. Kişilerin bu konuya yakından bakmamaları sonucunda kesilecek dosya masrafının yüksek olmasıyla kişiler mağdur olabilmektedir.

İlgili  Bireysel Kredi Veren Bankalar

Bankacılık işlemlerinde yapılan yasa değişikliklerinde alınan dosya masraf bedelinin ilgili kredilerin bitmesi sonucunda tekrar alınabileceği söylenmektedir. Zira çekilen kredilerin çoğunluğu 36 ay vade olacağından ötürü kişiler çektikleri kredi miktarında ki 10.000 TL’yi eksiksiz kullanamayacaktır. Bunu göz önünde bulundurmak ve buna istinaden banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunun yapılmasında her zaman ciddi anlamda farklar olacaktır.

Yapılan araştırmalar sonucunda şuan en iyi 10.000 TL ihtiyaç kredisi veren İş bankası’dır. 1.14 faiz oranıyla en düşük 10.000 TL kredi veren bu bankadan kredi alabilmeniz için gerekli sorgulamaları bizzat yaparak kredi notunuzun en az 1.400 olması gerektiğine bakmalısınız. Evet kredi notunuz bu civardaysa iş bankasından kredi çekebilmeniz oldukça basit ve kolay olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir