Home / Bankalar / EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2018

Birçok banka müşterileri tarafından yapılan para transferleri ve hesaplarının işletimi için ücret talep etmektedir. Fakat bazı bankalar ise EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti almamaktadır. EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar banka hesabı ihtiyacı olan banka müşterileri tarafından çok daha fazla tercih edilmektedirler. Özellikle iş yerleri tarafından kullanılan banka hesapları, gün içerisinde birden fazla para transfer işlemi gerçekleştiren kişiler ay sonunda kaba bir hesap yaptıklarında oldukça yüksek oranlarda işlem ücreti ödediklerini görüyorlar. Aylık olarak hesaplandığında ciddi oranlarda olan para transferi ücretleri de bir zarar olarak ortaya çıkmaktadır. 2018 yılında EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalarının hangileri olduğunu bu yazımızda sizler için paylaşıyoruz.

EFT ve havale ücreti almayan bankalar 2018

Enpara.com EFT, Havale ve hesap işletim ücreti almıyor

QNB Finansbank tarafından müşterilerine sunulan Enpara.com sistemi üzerinden yapılan EFT, havale ücretleri tahsil edilmeden ücretsiz bir şekilde hem QNB Finansbank müşterilerine havale yapabilirsiniz, farklı bankalara para transferi yaparken EFT işlemi yapmanız için sizden herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca 6 ayda bir birçok banka tarafından tahsil edilen hesap işletim ücreti de QNB Finansbank tarafından yönetilen Enpara.com kullanan müşterilerinden hesap işletim ücreti almamakta.

İlgili  Banka Maaş Kartım Gelmedi Ne Yapmalıyım?

Günümüzde müşterilerinin yaptığı işlemlerin tümünden para almayan nadir bankalalardan olan QNB Finansbank, bu sayede en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Gün içerisinde binlerce işlem yapabilme kapasitesine sahip olan Enpara.com üzerinden yapılan hiçbir işlemden ücret almayan banka müşteri tarafından takdir topluyor ve diğer bankaların işlem ücretlerinden bıkan herkes tarafından tercih edilmeye başlıyor.

QNB Finansbank tarafından kurulmuş olan Enpara.com hesap sahibi olmak için şubeye gitmenize de gerek yok. Sadece internet üzerinden başvuru yaparak hemen Enpara.com hesap sahibi olabiliyorsunuz. İnternet üzerinden doldurmuş olduğunuz bir form aracılığı ile başvuru yaptıktan sonra hesap kartınız 1 hafta içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca normalde bankalar tarafından şubeye çağrılmanızı ve imza atmanızı gereken dosyalar sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatlerde müşteri danışmamanız tarafından başvuru esnasında belirttiğiniz adrese gelerek size imzalattırmaktadır. Kapınıza kadar gelen müşteri danışmanı size Enpara.com ile ilgili detaylı bilgilendirme yaparak, resmi prosedürlerin tamamını anlatır, kullanım şekillerini anlatır ve son olarak belgelerinizi imzalatarak hesap işlemlerinizi tamamlamış olur. Sizde hem bankaya gitmeden Enpara.com hesabınıza kavuşursunuz hem de ücretsiz bir şekilde tüm para transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası hesap işletim, havale ve eft ücreti almıyor

Katılım Bankası olarak hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası da müşterilerinden EFT, Havale ve hesap işletim ücreti almamaktadır. Sizde bu bankanın müşterisi olduktan sonra tüm para transferlerinizi her an ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk Katılım bankası müşterilerine dağıtmış olduğu kredi kartlarından da komisyon ücreti ve kredi kartı kullanım ücreti almamaktadır. Oldukça uygun imkanlar sunan Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi olmak ise çok kolay. Ülkemizde hemen hemen bütün şehirlerde en az bir şubesi bulunan Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesine uğrayarak hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmenizin ardından banka aracılığı ile yapacağınız tüm işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

İlgili  Peşinatsız Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Havale ve EFT ücreti almayan diğer bankalar 2018

Fibabanka: Birçok şehirde şubesi bulunan FibaBanka hiçbir müşterisinden havale ve EFT ücreti almadan işlem yaptırmaktadır.

Albaraka Türk: Eft ve Havale ücreti almamaktadır.

Yapı Kredi Nuvo: Eft ve Havale ücreti almamaktadır.

Cepteteb: Eft ve Havale ücreti almamaktadır.

Bir önceki yazımız olan HGS Satan Bankalar ve Yerler 2019 başlıklı makalemizde HGS müşteri hizmetleri, HGS Satan Bankalar ve HGS Satan bankalar hangileri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Çalışmayan Ev Hanımlarına Maaş Bağlanır Mı?

Çalışmayan ev hanımlarına maaş bağlanır mı? konusunda devletimizin yardım olanakları genelde çalışan anneleri kapsamaktadır. Çalışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir