Home / Bankalar / Düzenli Birikim Hesabı İşbankası

Düzenli Birikim Hesabı İşbankası

Geçmişten geleceğe emin adımlar ile ilerleme kat eden İş bankası, en çok müşterisi olan bankalardan bir tanesidir. Bankada vadeli veya vadesiz olarak birçok hesap açabilirsiniz. Düzenli Birikim Hesabı İşbankası Talimatlarınız ile düzenli bir birikim yaparak hızlıca paranızın miktarı artıyor ve uygun faiz ile hesabınıza günlük bazda bile ekleniyor. İşbankasının bu hesabını açmak için size en yakın İşbankası şubelerinden birine TC kimlik kartınız ile gitmek yeterlidir.

Düzenli Birikim Talimatı için vadesiz ve vadeli mevduat hesaplarının aynı para biriminden olması gerekmektedir. Minimum talimat tutarı 50 TL/USD/EUR/GBP’dir. Düzenli Birikim Talimatını Şubelerimiz ve İnternet Şubemiz aracılığı ile verebilirsiniz.​

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Bankaların 444'lü Telefon Numaraları
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir