Home / Ekonomi Haberleri / Dükkan Açmak İçin Kredi Veren Bankalar

Dükkan Açmak İçin Kredi Veren Bankalar

Dükkan açmak kendi işinin patronu olmak pek çok kimsenin en büyük hayallerinden birisidir. Bunun için gerekli olan nakit paraya sahip olmayan ya da bir miktar eksiği olan kimseler çare olarak kredi çekmeye çalışmaktadır. Dükkan açmak için kredi veren bankalar ile irtibata geçerek bankaların sunmuş oldukları kredi paketlerinden kendileri için en uygun olanı kullanmaya çalışmaktadır.

Dükkan açmak için krediye başvuru yapmadan evvel yapılacak olan işle ve iş yeri ile ilgili her şeyin tam olarak net olmasını sağlamak gerekir. Böylece yapılacak olan iş ve akıldaki planlar net olduğunda çekilecek olan kredinin miktarı ve nerede nasıl kullanılacağı da belli olacaktır. Ardından ihtiyacınız olan krediyi en uygun hangi bankadan alabileceğinizi araştırmalısınız. Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde siz değerli ziyaretçilerimiz için dükkan açmak için kredi veren bankaları tespit ederek en uygun olanları hazırladık. İşte hazırlamış olduğumuz liste:

Vakıfbank İşyeri Kredisi:

120 aya kadar vade seçenekleri ve vade süresine bağlı olarak % 1,15 ile % 1,25 faiz oranlarında değişen bireysel işyeri alım kredisidir. Bu krediyi kullanarak dükkan açmak istiyorsanız kredi tutarının % 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti ile diğer ücretler ( DASK primi, ticari paket sigortası ve Ekspertiz masrafı ) adı altında 1254 TL sizden tahsis edilecektir.

İlgili  Motorlu Araçlar Vergisi Borcunu Kredi Kartı İle Ödemek

QNB Finansbank İşyeri Kredisi:

120 aya varan vade seçenekleri ve size uygun vade süresine bağlı olarak değişen % 1.08 – 1.18 faiz oranlarında değişen işyeri kredisidir.  Yeni işyeri açmak ve vergi levhası bulunan tüm ticari işletmeler bu krediye başvuruda bulunabilir.

Kredi tutarının % 0.5 kadarını kredi tahsis ücreti olarak talep ediyorlar. Bunun yanı sıra ortalama 1700 civarı da diğer masraflar tutmaktadır.

Garanti Bankası İşyeri Kredisi:

Yeni iş yeri açan ya da mevcut işyerini büyütmek isteyenler için pek çok farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. Genel olarak % 1,36 – 1.40 faiz oranları arasında değişen ve 96 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. % 0.5 kredi tahsis ücreti ve yaklaşık 2500 TL diğer masraflar tarafınızdan tahsis edilmektedir.

Halkbank İş Yeri Kredisi:

Güvenli bir gelecek için yatırım yapmaya karar verdiniz fakat gerekli olan nakit ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız Halkbank size % 1,15 faiz oranı ile 72 aya kadar işyeri kredisi kullandırmaktadır. Yaklaşık 1100 TL civarında olan masraflar da tarafınızdan tahsis edilir.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Yardım Parası Nedir? başlıklı makalemizde Çocuk yardım parası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

2019’da Banka Sınavları Ne Zaman Olacak

İçindekiler1 Banka Personel Alımı Sınavları 20192 Bankacı Nasıl Olunur? Banka Personel Alımı Sınavları 2019 Banka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir