Home / Bilgiler / Dijital Deniz ile uygun kredi almak

Dijital Deniz ile uygun kredi almak

Denizbankın mevut ve yeni müşterileri için çıkarmış olduğu yepyeni kredi ile hızlıca kredi talebinizin onayını alabilirsiniz. Dijital Deniz adını vermiş olduğu bu kredi türü sayesinde sadece %1.05 faiz ile uygun kredi almak mümkün.

Yapmanız gereken buradan ilgili siteye girip formu doldurmak ve sonrasında tarafınıza gelen bilgiler doğrultusunda kredi onayınızın durumunu bildirecekler.

dijitaldeniz

Şubeye veya bir yere girmenize kalmadan ilgili formu çok kısa bir şekilde dolduruyorsunuz, dijital kredi sayesinde uygun faiz oranı ile başka bankaların kapısını bile çalmayacak ve anında kredi onayınızı talep edebileceksiniz.

  • Sadece TCKN ve Cep Telefonu numaranı DM atarak Twitter’dan Kredi ile başvurunu gerçekleştirebilirsin.
  • Şubeniz Facebook’ta uygulaması ile Facebook’tan çıkmadan arkadaşına para transfer edebilir, bakiyeni görüntüleyebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Kredi Türleri Nelerdir başlıklı makalemizde kredi çeşitleri, kredi dosya masrafı ve kredi türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Faizsiz 2018 Yeni Yıl Kredisi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir