Home / Bilgiler / Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri

Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri

Tarımsal Yatırım Kredileri

Bu yazımızla birlikte Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri hakkında bilgi sahibi olacağız. Yazımız kapsamında sunulan bilgileri kullanarak Denizbank’tan nasıl kredi alınabilir sorusu cevaplanmış olacaktır. Günümüzde banka ile ilgili işlemlerde büyük ilerlemeler görülmektedir. Yazımızda bu konuda detaylı bilgi verilecektir. Bilgi alınabilecek bir diğer yol 0850 222 0 800 numaralı Açıkdeniz Telefon Bankacılığı’na ulaşmaktır. Son olarak size en yakın Denizbank şubesine giderek bilgi alabilmek mümkündür.

Tarımsal Yatırım Kredisi Bilgi Alma ve Başvuru

Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri konusunda Denizbank web sayfasına giriş yaparak bilgi alınabilir. Öncelikle www.denizbank.com.tr web sitesi açılır. Üst bölümdeki menüden ‘Bankacılık -> Tarım Bankacılığı -> Kredi Ürünleri’ yolu izlenerek ilgili sayfaya geçiş sağlanır. Açılacak olan sayfada ‘Kredi Ürünleri’ listesini görebilirsiniz. Buradan ‘Tarımsal Yatırım Kredisi’ seçilerek detaylı bilgi alınabilir.

Tarımsal projeleriniz için sunulan Tarımsal Yatırım Kredileri hayvancılıktan meyveciliğe, örtü altı tarımından su ürünlerine kadar birçok tarımsal faaliyetler için yapılacak olan yatırımların desteklenmesinde, çok özel kredi olanağı ve uygun faiz fırsatları ile sunulmaktadır. Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri şu şekilde belirtilebilir: Traktör ve Tarımsal Ekipman Kredisi, Arazi Alım Kredisi, Sera Yapım ve Modernizasyon Kredisi, Meyve Tesis Kredisi, Hayvancılık Kredileri, Su Ürünleri Kredisi, Damla Sulama Kredisi, Pulluk Mibzer Kredisi, Tadilat Modernizasyon Kredisi, Organik Ürün Kredisi ve İyi Tarım Uygulamaları Kredisi olarak sıralanabilir.

İlgili  2018 Vakıfbank Yeni yıl Taşıt Kredisi Kampanyası

Tarımsal Yatırım Kredileri Ödeme Seçenekleri

Denizbank tarafından sunulan esnek ödeme planları ile isterseniz taksit tarihleri ve taksit tutarları ürünlerinizin hasat tarihine ya da beklenen gelire göre belirlenebilir. Ayrıca eşit ödemeli planlar ile 1/3/6/12 ayda bir ödeme işlemi yapılabilmektedir. Tarımsal Yatırım Kredileri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Tarım Bankacılığı hizmeti veren Denizbank Şubelerine ya da 444.6 800 numaralı Denizbank Tarım Hattı’na ulaşabilirsiniz. Bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta, bankanın onaylanan kredinin kullanımı ile ilgili olarak son karar verici yer olduğu, kefil ya da ek belge isteme ve faiz oranını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkına sahip olduğunun bilinmesidir. Kredi kullanımı öncesinde bütün ücret ve komisyonlarla ilgili detaylı bilgi müşteri temsilcisi tarafından verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Banka Kara Listesinden Nasıl Çıkarım? başlıklı makalemizde banka kara listesinden çıkma, kkb kara liste ve kredi notu düzelmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir