Home / Bankalar / Denizbank / Denizbank Sms ile Kredi Gelir Belgesiz

Denizbank Sms ile Kredi Gelir Belgesiz

Denizbank Sms ile Kredi Gelir Belgesiz

Hayatımız boyunca belli dönemlerde maddi sıkıntılara düşmekteyiz. Ve düşmüş olduğumuz bu maddi sıkıntılardan kaynaklı olarak da kredi talebinde bulunmaktayız. Kredi talebimiz için bankalar bizlere birçok şart sunmaktadır. Bu şartlardan bir tanesi de gelir belgesidir. Gelir belgesi genel olarak kredi başvurularımıza köstek olan bir unsurdur. Çünkü bizim talep ettiğimiz miktarda krediyi gelir belgemize bakarak, ödeyemeyeceğimiz düşünülmekte ve bundan dolayı da kredi başvurumuz reddedilmektedir.

Kredi başvurularında bir diğer sorun ise bankanın kefil talebidir. Kefil ile ilgili yaşanılan sıkıntılar televizyonlarda o kadar çok verildi ki; ne olur ne olmaz korkusuna artık kimse kimseye kefil olmak istemiyor. Açıkçası kimse kimseye borcunu ödeyebileceği ya da ödeyeceği konusunda güvenmiyor. Durum böyle olunca bankalardan kredi almak daha da zorlaştı. Çünkü kefil bulamaz olduk.

Ancak Denizbank sizlere bu husus da kolaylık sunmaktadır. Denizbank aracılıyla kefilsiz, gelir belgesiz kredi başvurunuzu anında sms olarak yapabilir ve 55.000 TL’ye kadar olan kredilerden yararlanabilirsiniz. Denizbank’ın sizler için sunmuş olduğu bu avantajdan yararlanmak isteyen 18 yaş üstü herkes yararlanabilir. Çünkü Denizbank hiçbir koşul, hiçbir şart aramamaktadır. Denizbank’ın sizlerden istemiş olduğu tek şey başvuru yapmanızdır. Başvuru yapmanızın yeterli olduğu bu kredi sayesinde ne kefil derdine düşeceksiniz, ne gelir belgesi derdine düşeceksiniz. Krediniz anında sms aracılığıyla edineceksiniz.

İlgili  Denizbank Pos Cihazı Nasıl Alınır? 2019

3280 SMS Kredi Cebimde Kredi

Denizbank sms ile gelirsiz, kefilsiz kredi başvurusu yaparken bir tek yaptığınız TC kimlik numaranızın girişidir. Siz yalnızca T.C kimlik numaranızı yazarak Denizbank’a sms ile başvurursunuz ve attığınız mesaja yanıt çok kısa bir sürede gelmektedir. Denizbank anında kredi talebiniz onaylandı ya da onaylanmadı diye mesaj olarak geri dönüş yapmaktadır. Denizbank’a sms ile yaptığınız bu başvuruda eğer ki kredi talebiniz onaylanmışsa anında şubeye giderek kredinizi çekebilir ya da kredinizin cebinize gelmesini isteyebilirsiniz. Cebinize internet bankacılığı aracılığıyla gelecek olan krediyi ise hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Eskiden bin bir meşakkatle alınan krediler artık tek bir sms ile alınabilmekte. Siz de denizi tercih edin, tek sms ile kredi sahibi olun.

Tüm ihtiyaçlarınız için KREDİM yazın, T.C. kimlik numaranızı 3280’e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin!

Bir önceki yazımız olan Denizbank Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar? başlıklı makalemizde Denizbank Hesap İşletim Ücreti, Denizbank Hesap İşletim Ücreti ne kadar ve Denizbank ile ilgili yazılar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

2019 Denizbank Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar? Banka Ücret Detayı Toplam Denizbank 12 Ay boyunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir